GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

T-Mobile: Rabat nawet do 700 zł na urządzenie z wyprzedaży a raty płacić dopiero latem

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-12-27 14:54 - czytano: 850 razy - dodaj komentarz
T-Mobile: Rabat nawet do 700 zł na urządzenie z wyprzedaży a raty płacić dopiero latemDla wszystkich, którzy nie znaleźli wymarzonego smartfona czy smartwatcha pod choinką, a także tych, którzy w szaleństwie świątecznych wydatków zakupy elektroniki odłożyli na później, mamy świetną promocję. Od 27 grudnia 2021 roku do 19 stycznia 2022 nasi klienci będą mogli zakupić urządzenie w T-Mobile taniej nawet o 700 zł. Co więcej, za sprzęt, który otrzymają już teraz, będą mogli zapłacić dopiero za 6 miesięcy! W ofercie wyprzedażowej do wyboru dostępnych jest 14 modeli z różnych segmentów cenowych,
REKLAMA
które pozwolą nabyć na atrakcyjnych warunkach nie tylko telefon czy inteligentny zegarek, ale też tablet dla dziecka lub laptop.

Choć okres świątecznych promocji dobiegł już końca, w T-Mobile nie zamykamy sezonu zimowych okazji dla naszych klientów. Osoby, które zakup elektroniki dla siebie odłożyły na później, mogą teraz wybierać spośród oferty 14 urządzeń, a pierwszą ratę zapłacić dopiero za 6 miesięcy.
 
Korzystaj tu i teraz, zapłać latem
Wśród urządzeń objętych promocją znalazły się m.in. smartfony flagowe, takie jak Samsung Galaxy S21 5G 128 GB, który klienci T-Mobile będą mogli kupić za 2999 zł w taryfie M+ z nielimitowanymi usługami telekomunikacyjnymi, 200 GB internetu i dostępem do 5G w kwocie 65 zł miesięcznie. Oznacza to rabat o 700 zł, standardowa cena modelu wynosi bowiem 3699 zł. Na niemałą obniżkę mogą ponadto liczyć osoby, które zdecydują się na model Samsung Galaxy S20 FE, za który w taryfie M+, po 500-złotowym upuście, zapłacą 1999 zł. A jeśli w obrębie tej samej taryfy postawią na Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB, cena telefonu uwzględniać będzie 400 zł rabatu i wyniesie w rezultacie 1199 zł. Na promocyjnych zasadach nabyć można również laptopa Techbite Arc 11,6 128 GB, za którego – zamiast 1299 zł – nasi klienci w taryfie M+ zapłacą 899 zł.
 
Promocyjna oferta z urządzeniem obowiązuje zarówno w przypadku nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę. Dotyczy ona osób, które zdecydują się na abonament w T-Mobile. Po wybraniu sprzętu klienci poniosą jedynie opłatę na start, raty zaczną spłacać zaś dopiero po 6 miesiącach. Akcji towarzyszy ponadto spot reklamowy.


Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: