GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sony Ericsson G700 i G900

Dodał: AK - opublikowano: 2008-02-20 10:45 - czytano: 19281 razy - komentowano: 4 razy
Sony Ericsson G700 i G900Sony Ericsson ogłosił wprowadzenie na rynek telefonów nowej generacji: są to telefony - organizery z ekranem dotykowym, przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców. Telefony G700 i G900 to urządzenia do wykonania niezbędnych zadań, opracowane z myślą o lepszej organizacji życia osób, które w swoim terminarzu spraw muszą pogodzić zadania związane z pracą i domem.
REKLAMA
Sony Ericsson G700
Sony Ericsson
Sony Ericsson G700
Sony Ericsson
Sony Ericsson G700
Sony Ericsson
Sony Ericsson G900
Sony Ericsson
Sony Ericsson G900
Sony Ericsson
Sony Ericsson G900
Sony Ericsson
Telefon Sony Ericsson G700
 • Pełne funkcje organizera za jednym dotknięciem
 • Kontrolowana dotykiem aplikacja Notatki – zapisuj i rysuj swoje notatki
 • Duży wyświetlacz o parametrach 2,4” z unikalnym menu obsługiwanym dotykowo
 • Aparat fotograficzny 3,2 megapikseli
 • Rozmiar kompaktowy
Kalendarz króluje
Korzystaj z kalendarza, kontaktuj się z rodziną i przyjaciółmi, pisz notatki i zachowuj je w telefonie. Mając telefon G700 będziesz mógł napisać treść notatki na ekranie przy pomocy rysika, tak jakbyś zapisywał ją na kartce papieru długopisem. Będziesz mógł zachować ją na ekranie telefonu, aby przypominała Ci o ważnej sprawie -– zupełnie jakbyś powiesił karteczkę na lodówce. Będziesz mógł narysować mapkę dojścia do lokalnego sklepu albo zapisać jakąś osobistą treść, nawet ozdobioną rysunkami, i wysłać ją do swoich bliskich! Dzięki temu, że będziesz posiadał wszystkie ważne informacje gdziekolwiek się udajesz, telefon G700 w naturalny sposób pomoże Ci zarządzać Twoim życiem. Nie będziesz już potrzebował stosować osobnego kalendarza do spraw domowych, a osobnego do tych, związanych z pracą - telefon pracuje wraz z Tobą, w takim stylu jak Ty.

Intuicyjnie proste
Dzięki telefonowi G700 możesz cieszyć się wpisywaniem tekstu na ekranie dotykowym, surfowaniem w sieci, nawigacją w kalendarzu i telefonie. Chcesz skontaktować się z kimś z domowników? Po prostu dotknij odpowiedniego imienia w swojej książce telefonicznej, a na ekranie pojawią się różne opcje kontaktu. Jest to błyskawiczne, intuicyjne wysyłanie wiadomości. Możesz nawet przejrzeć swój album zdjęciowy przy pomocy opuszki palca. Telefon G700 posiada także specjalne klawisze do wiadomości tekstowych, notatek oraz blokadę klawiszy na boku telefonu. Aby odblokować telefon, wystarczy jedno naciśnięcie.

Specyfikacja modelu G700 dostępna jest tutaj.

Telefon Sony Ericsson G900
 • Zarządzanie funkcjami jednym dotknięciem
 • Aparat fotograficzny 5,0 megapikseli, z funkcjami Touch Auto Focus i Multi-shot.
 • Menu dotyczące mediów i terminarza obsługiwane dotykiem
 • Duży wyświetlacz 2,4” obsługiwany dotykiem
 •  Wi-Fi do przenoszenia danych z dużą prędkością oraz do przeglądania Internetu
Wydrukuj dobrej jakości zdjęcia na pamiątkę
Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 megapikseli, w który wyposażony jest telefon G900, pozwoli Ci na wykonywanie zdjęć o jakości dobrej do drukowania i dzielenia się nimi od razu z przyjaciółmi i rodziną.

Ustaw kadr i zdecyduj na czym chciałbyś skupić obiektyw - po prostu dotykając ekranu. Ponadto, dzięki funkcji Camera Multi-Shot będziesz mógł przytrzymać klawisz aparatu i wykonać tyle zdjęć, ile zechcesz. Funkcja ta wspaniale nadaje się do robienia zdjęć Twoim dzieciom, kiedy biegają po ogrodzie! Przewiń następnie wszystkie zdjęcia w telefonie dzięki dotykowej obsłudze zdjęć, a także dokonuj ich edycji za pomocą dotykowego albumu do zdjęć i edytora.

Pozostań mobilny
Masz chwilę na posurfowanie w sieci? Otwórz swoje ulubione strony internetowe, gdy znajdujesz się w punkcie dostępu bezprzewodowego dla Wi-FI™ i oglądaj je na dużym wyświetlaczu o wymiarach 2,4". Użyj rysika lub palca, aby powiększyć miejsce na ekranie lub przemieszczać się po stronie. Kiedy masz zaledwie chwilę wolnego czasu, użyj kanałów RSS, aby pokierowały Twój telefon do wyszukania najświeższych aktualizacji wiadomości, wyników meczu lub innych, interesujących Cię informacji.

Organizuj swoje sprawy w indywidualny sposób
Dotykaj i pisz za pomocą klawiatury lub odręcznie... Z telefonem G900 wszystko staje się naturalne. Organizuj swój harmonogram dnia, dotknięciem wywołuj łączenie się z rozmówcą lub zapisz coś szybko, aby nie zapomnieć. Telefon G900 pracuje w Twoim stylu, aby każdy Twój dzień był wykorzystany pełniej. Oto siła osobistego dostrojenia.

Specyfikacja modelu G900 dostępna jest tutaj.

Telefon G700 pojawi się w kolorze Silk Bronze, a model G900 zostanie wprowadzony w kolorach Dark Red i Dark Brown (ciemna czerwień i ciemny brąz). Obydwa mają następującą charakterystykę: UMTS 2100 i GSM/GPRS 900/1800/1900 i będą dostępne na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2008 roku.

Źródło: Sony Ericsson
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
niestety zastosowano w nim ten sam procesor i zegar co w starym z 2006 roku P990i i ten sam symbian 9.1 tylko ze zmienioną zakładką, niestety mój P990i nie jest za szybki.. jak bedzie tu zobaczymy?
2008-11-11 20:16
~piotr.wichniarek@gmail.c
A wiecie którego będzie wprowadzony na rynek G900 ?;D bo chciałabym sobie go kupić xDD i ile mniej więcej będzie koszował ? chyba dość drogo nie ?;p prosze o odp ! ;)
2008-05-17 13:50
~Dagili
2008-05-20 19:57
~Łasuch
juz jest w sprzedazy i kosztuje ok 1500 zl choc widzialem i za 1300 zł. Ja tez sie pale na ten telefon, dlugo czekalem na takie cudeńko :))
2008-06-02 16:05
~Gość
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: