GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sony Ericsson C702 i C902

Dodał: AK - opublikowano: 2008-02-20 10:06 - czytano: 46007 razy - komentowano: 3 razy
Sony Ericsson C702 i C902Sony Ericsson przedstawił dwa telefony o bogatych funkcjonalnościach, poszerzając popularną ofertę telefonów z linii Cyber-shot™. Są to modele C702 i C902 wyposażone w najnowsze technologie opracowane dla aparatów fotograficznych, pozwalają na bardzo łatwe wykonywanie doskonałych zdjęć w zaskakujących momentach – w dzień i w nocy, w barze lub na plaży - oraz na natychmiastowe dzielenie się nimi z przyjaciółmi i rodziną.
REKLAMA
Sony Ericsson C902 Cyber-shot
Sony Ericsson
Sony Ericsson C702 Cyber-shot
Sony Ericsson
Sony Ericsson C702 Cyber-shot
Sony Ericsson
Sony Ericsson C702 Cyber-shot
Sony Ericsson
Sony Ericsson C902 Cyber-shot
Sony Ericsson
Sony Ericsson C902 Cyber-shot
Sony Ericsson
Telefon Sony Ericsson C702 Cyber-shotTM – udane zdjęcia w każdych warunkach
 • Odporny na zachlapanie i kurz* - idealny do Twojego aktywnego stylu życia
 • Obsługa aparatu jedną ręką – do wykonywana zdjęć kiedy zajdzie potrzeba
 • Wbudowany GPS z przedstawieniem lokalizacji wykorzystującym zdjęcia – sortuj i oglądaj zdjęcia według miejsca ich wykonania
Telefonem C702 Cyber-shot możesz posługiwać się w różnych warunkach, ponieważ jego unikalne wzornictwo czyni go odpornym na zachlapanie i kurz*. Oznacza to, że niezależnie od tego czy jesteś na wycieczce za miastem, czy po prostu na zakupach, twój telefon C702 Cyber-shot™ może Ci towarzyszyć zawsze i wszędzie. Poza tym, jak wiadomo, najlepszym aparatem fotograficznym jest ten, który masz przy sobie.

Nigdy nie przegapisz ujęcia
Telefon C702 Cyber-shot™ opracowany jest, abyś mógł wykonywać zdjęcia w każdej pozycji. Przycisk aparatu fotograficznego oraz aktywna osłona obiektywu są specjalnie zaprojektowane i tak umieszczone, że będziesz mógł stabilnie ustawić swój aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela i utrwalić chwilę robiąc zdjęcie jedną ręką.

Nigdy się nie zgubisz
Telefon C702 Cyber-shot™ posiada zintegrowany GPS oraz funkcje łączące usługi lokalizacyjne z przetwarzaniem zdjęć, co także nadaje nowy wymiar fotografowaniu i obróbce zdjęć. Kiedy robisz zdjęcie, dodawane są do niego automatycznie informacje o tym, w jakim miejscu na świecie zostało ono wykonane. A zatem, możesz zawsze dzielić najlepsze momenty z przyjaciółmi i rodziną według miejsc, w których zostały wykonane zdjęcia. Możesz także po prostu posortować zdjęcia i dodać do swojej galerii zdjęć na komputerze albo w Internecie.

Jeśli podczas podróży zgubisz drogę, wówczas Google Maps for Mobile zlokalizuje miejsce i poprowadzi Cię tam, dokąd chcesz dotrzeć, umożliwiając Ci swobodną komfortową jazdę. Użyj GPS do zaznaczenia Twojej lokalizacji, a następnie otrzymasz wskazówki głosowe, zakręt po zakręcie, aż do samego miejsca przeznaczenia.

Pełna specyfikacja modelu C702 Cyber-shot znajduje sie tutaj.

Sony Ericsson C902 Cyber-shot TM – Obraz i stylowy wygląd
 • Smukły telefon Cyber-shot™ z aparatem fotograficznym o unikalnej wysuwanej osłonie obiektywu – gotowym w mgnieniu oka
 • Wyjątkowe wzornictwo – od razu rozpoznawalne
 • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 megapikseli z funkcjami: Face Detection oraz Auto Focus. Zawsze uchwycisz najlepsze z możliwych ujęć
 • Oświetlone przyciski dotykowe aparatu fotograficznego. Intuicyjne prowadzenie wśród ustawień aparatu
Ten smukły telefon C902 Cyber-shot sprawi, że każdy będzie chciał, abyś mu zrobił zdjęcie. Urządzenie posiada unikalną osłonę obiektywu, która przesuwa się odsłaniając aparat fotograficzny, o rozdzielczości 5,0 megapikseli z funkcją Auto Focus, kryje w sobie właściwości aparatu fotograficznego, których trudno spodziewać się po jego smukłym i eleganckim wyglądzie. Oświetlenie telefonu wyraźnie pokazuje, kiedy jest on w trybie fotografowania poprzez zmianę koloru światła z białego na niebieski. Wówczas osiem klawiszy dotykowych aparatu ożywa i pozwala Ci wybrać pomiędzy trybami wykonywania zdjęć oraz funkcjami: Photo Flash, Face Detection i Auto Focus oraz wieloma innymi, za jednym dotknięciem, bez konieczności odrywania palca od przycisku migawki.

Po prostu rób zdjęcia
W aparacie C902 Cyber-shot™ potrzebujesz tylko odsunąć aktywną osłonę obiektywu, aby zrobić zdjęcie. Funkcje: Face Detection i Auto Focus pozwalają aparatowi na wyróżnienie twarzy fotografowanej osoby i skupienie się na niej bardziej niż na cechach tła, tak, abyś mógł otrzymać ostre i wysokiej jakości zdjęcia swoich przyjaciół.

Zdjęcia nocą
Gdy masz aparat C902 Cyber-shot™ możesz mieć pewność co do tego, iż zdjęcie będzie doskonałe. Telefon posiada najnowszą zdobycz technologiczną w dziedzinie oświetlenia - Photo Flash – zapewniając Ci zdjęcia lepszej jakości nawet w warunkach, gdy oświetlenie jest nikłe. Ponadto, rozwiązanie oświetleniowe dodane zostało do uznanej już funkcji BestPic - pozwalającej na wykonanie dziewięciu zdjęć w błyskawicznych odstępach czasu, wybranie najlepszego i usunięcie pozostałych.

Stwórz swój własny multimedialny pokaz slajdów
Zastosuj funkcję x-Pict story w celu dodawania muzyki i przejść do swojej galerii zdjęciowej i stwórz automatycznie swój własny, multimedialny pokaz slajdów, aby podzielić się nim z przyjaciółmi. Światła, muzyka, akcja!

Przechowuj i przekazuj
Telefon C902 Cyber-shot™ posiada wbudowaną pamięć o pojemności 160 MB – co pozwala przechowywać do 100 zdjęć w pełnej rozdzielczości. Ma także możliwość zwiększania pamięci za pomocą karty pamięci Memory Stick Micro™ (M2), którą - w zależności od rynku – można też kupić wraz z telefonem.

Pełna specyfikacja modelu C902 Cyber-shot znajduje sie tutaj.

Źródło: Sony Ericsson
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 4.11
Używam C702 od ok. roku, ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego telefonu bo wszystko działa w nim jak należy. Z wyjątkiem jednej funkcji - wbudowany odbiornik GPS jest totalną porażką.
2009-10-10 10:41
~Piotr
nie uwierze, jesli sam nie zobacze.
2008-11-18 19:39
~fggf
2008-12-28 18:21
~Aj
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: