GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe monitory LG UltraFine OLED Pro dla twórców

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-12-20 14:20 - czytano: 434 razy - dodaj komentarz
Nowe monitory LG UltraFine OLED Pro dla twórcówDzięki dokładnemu odwzorowaniu kolorów i wyjątkowej wydajności HDR, najnowsze monitory LG idealnie nadają się do edycji zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości. Firma LG Electronics po raz kolejny podnosi oczekiwania wobec rozwiązań w profesjonalnych monitorach, ogłaszając wprowadzenie na rynek monitorów LG UltraFine OLED Pro 2022 (modele 32BP95E, 27BP95E). Dzięki wykorzystaniu technologii samoświecących pikseli OLED monitory zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów i doskonałą wydajność HDR i SDR, której
REKLAMA
wymagają profesjonalni twórcy efektów wizualnych, montażyści wideo i inni przedstawiciele branży kreatywnej.

Najnowsze 32- i 27-calowe modele OLED Pro firmy LG mogą pochwalić się ekranami o rozdzielczości 4K UHD (3 840 x 2 160), kontrastem 1 000 000:1 i 99-procentowym pokryciem przestrzeni barw DCI-P3, dzięki czemu nadają się nawet do najbardziej szczegółowych projektów cyfrowych. Nowe monitory oferują niezależną kontrolę pikseli, co zapewnia imponującą wierność kolorów i kontrast, a ponieważ wyświetlacze OLED nie wymagają podświetlenia, monitory UltraFine są wolne od rozpraszającego efektu aureoli (blooming) typowego dla wielu wyświetlaczy LCD.

Aby zapewnić, że modele te wyświetlają żywe kolory zgodnie z przeznaczeniem w warunkach optymalnych dla wydajności, monitory OLED Pro są wyposażone w odłączane czujniki samokalibracji i osłony monitora. W połączeniu z oprogramowaniem LG Calibration Studio czujnik kalibracji mierzy światło emitowane z wyświetlacza w czasie określonym przez użytkownika i automatycznie dokonuje niezbędnych korekt, aby zachować wysoki stopień dokładności i spójności kolorów. Dla uzyskania jeszcze większej głębi kolorów i obrazu można założyć osłonę, która zapobiega rozpraszającym odbiciom i odblaskom od zewnętrznych źródeł światła.

Obydwa urządzenia UltraFine OLED Pro mają smukłą, elegancką obudowę i są lekkie, co ułatwia ich transport między biurkami i pomieszczeniami. Dołączona podstawa jest stabilnie przymocowana do tylnej części wyświetlacza za pomocą prostego mechanizmu z jednym kliknięciem i oferuje możliwość regulacji wysokości, obrotu i kąta nachylenia.

- Nasze nowe monitory LG UltraFine OLED Pro zapewniają czystą wizualną precyzję dzięki zachwycającej jakości obrazu z samoświecącymi pikselami i niezawodnej kalibracji. Niezwykła głębia, szeroka gama kolorów i zdolność do wiernego odtwarzania zarówno treści HDR, jak i SDR sprawiają, że te wysokiej klasy rozwiązania w zakresie wyświetlania są idealne dla profesjonalnych użytkowników pracujących w branży filmowej i mediów cyfrowych, z myślą o których zostały zaprojektowane. - Seo Youg-jea, Starszy Wiceprezes i szef jednostki biznesowej IT w LG Electronics Business Solutions Company

Nowe monitory LG UltraFine OLED Pro będą dostępne na kluczowych rynkach na całym świecie już od przyszłego miesiąca.

Kolorysta o monitorze LG UltraFine OLED Pro (2021):

Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: