GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Zapłać z Play za pakiety Player i TVN24 GO

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-11-03 14:08 - czytano: 241 razy - dodaj komentarz
Zapłać z Play za pakiety Player i TVN24 GOZakupy mobilne „Zapłać z Play” czy „Zamów z Play” to szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna metoda płatności za różne usługi, bilety czy dobra cyfrowe. Możecie dopisać swoje zamówienia do rachunku i opłacić je razem z abonamentem telefonicznym na jednej fakturze. Dzisiaj do obsługiwanych usług dołączają kolejne: Od dziś klienci Play i Red Bull MOBILE na abonament mogą subskrybować pakiety Player i TVN24 GO doliczając je do rachunku Play.
REKLAMA
Player.pl to najpopularniejszy polski legalny serwis VOD, gdzie można znaleźć zarówno filmy, seriale, programy rozrywkowe, newsy, jaki i treści lifestylowe, motoryzacyjne i sportowe oraz tytuły dla dzieci. Do tego bogaty wybór formatów Player Original oraz Discovery+ Originals, których nie da się obejrzeć nigdzie indziej! Player daje możliwości korzystania z pakietu z bliskimi, co oznacza, że wystarczy zapłacić raz, a kontem można dzielić się nawet z 5 osobami. Ulubione programy można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie – jedna osoba serial lub mecz, a dziecko bajkę! Player oferuje łącznie niemal 5 tys. polskich i zagranicznych tytułów. Potrzeba ponad 3 lat oglądania non-stop, żeby zobaczyć wszystko.

W Player z poziomu konta można zasubskrybować i dopisać do rachunku w Play nie tylko wszystkie pakiety Player, ale i  pakiety Eleven Sports, Eurosport, HBO, Canal+ oraz Kanały TV. Plakiety tematyczne można zamówić wraz z dowolnym wariantem Playera, każdy osobno lub wszystkie jednocześnie w Pakiecie UNLIMITED.

UWAGA PROMOCJA!
Przy wybraniu pakietu Player (z reklamami) na 30 dni i skorzystaniu z „Zapłać z Play” pierwszy miesiąc oglądania to tylko 1 grosz! Aby skorzystać z promocji, wystarczy zaakceptować standardową cenę pakietu wyświetlaną w procesie zakupowym. Obniżoną kwotę (do 1 gr) można zobaczyć na fakturze i w aplikacji Play24 oraz w wiadomości SMS zaraz po zakupie. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może skorzystać z promocji tylko raz.

Dzięki serwisowi TVN24 GO widzisz więcej, rozumiesz lepiej. Pakiet obejmuje dostęp do wszystkich programów z anten TVN24 i TVN24 BiS. Dostęp daje możliwość oglądania, kiedy chcesz i gdzie chcesz. TVN24 GO to także poruszające reportaże, najlepsze dziennikarstwo śledcze, mocne i ciekawe dokumenty. Cała biblioteka programów informacyjnych oraz programy autorskie i publicystyka są dostępne na żywo oraz z opcją cofania do 7 dni. Zapłać z Play za dostęp do TVN24 GO i bądź zawsze na bieżąco.
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: