GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Madhav Sheth Dyrektorem Zarządzającym realme International Business Group

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-25 14:20 - czytano: 182 razy - dodaj komentarz
Madhav Sheth Dyrektorem Zarządzającym realme International Business Grouprealme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, awansowała Madhava Shetha, Wiceprezesa realme oraz CEO realme na Europę na stanowisko Dyrektora Zarządzającego realme International Business Group. Jego zadaniem będzie koordynacja ekspansji marki na globalnym rynku. Madhav Sheth na nowym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialny za działalność marki realme w Europie, Azji (z wyłączeniem Chin), Ameryce Łacińskiej oraz Afryce, podlegając bezpośrednio CEO i Dyrektorowi generalnemu realme – Sky Li.
REKLAMA
Do awansu przyczyniły się wyczucie rynku oraz umiejętność strategicznego wizjonerstwa Shetha, dzięki której realme będzie mogło jeszcze skuteczniej dostarczać konsumentom z całego świata najnowocześniejsze technologie oraz wyznaczające trendy wzornictwo.

Lider rozwoju najszybciej rosnącej marki w branży
realme zostało współzałożone w 2018 roku przez Madhava Shetha oraz Sky Li. Marka w ciągu zaledwie 37 miesięcy pojawiła się na 61 rynkach na całym świecie. Zdobyła również tytuł producenta smartfonów, który w rekordowo krótkim czasie osiągnął próg 100 milionów dostarczonych urządzeń (wyprzedzając pod tym względem m.in. Apple oraz Samsunga). Jako CEO realme na region Europy i Indii, Sheth kierował zespołem, który nieustannie poszerzał obecność realme na podległych mu rynkach. Pozostając na tym stanowisku oraz łącząc go z nowymi wyzwaniami, będzie on jeszcze intensywniej wspierał markę w zdobywaniu rynku średniej i wysokiej półki urządzeń w Europie oraz ugruntowaniu pozycji realme jako jednej z najpopularniejszych marek technologicznych wśród młodzieży.

- Madhav Sheth wniósł ogromny wkład w rozwój zagranicznej działalności realme w przeszłości i jesteśmy w pełni przekonani, że także w przyszłości poprowadzi realme do kolejnych przełomowych osiągnięć oraz umożliwi dostęp do naszych produktów z przełomowymi technologiami i wyznaczającym trendy wzornictwem jeszcze większej liczbie młodych ludzi na całym świecie – mówi Sky Li, CEO i Dyrektor generalny realme. – mówi Sky Li, CEO i Dyrektor generalny realme.

Według wrześniowego raportu Counterpoint Research 5G Smartphone Shipments Rising in Emerging Markets realme objęło szóstą pozycję na świecie pod względem dostaw smartfonów. Z kolei wyniki badań Canalys za II kwartał 2021 r. wykazały, że realme awansowało na miejsce Top 5 w Europie, Top 4 w Europie Środkowo-Wschodniej i Top 3 w Polsce pod względem liczby dostarczanych urządzeń. Kolejnym celem marki jest podwojenie osiągniętego progu 100 milionów sprzedanych urządzeń do końca 2022 roku i powtórzenie tego samego kamienia milowego w roku kalendarzowym 2023.
Źródło: realme
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: