GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sony rozpoczyna kampanię Idealne do PlayStation 5

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-18 14:10 - czytano: 89 razy - dodaj komentarz
Sony rozpoczyna kampanię Idealne do PlayStation 5Firma Sony rozpoczyna kampanię „Idealne do PlayStation5”. Jej celem jest promowanie telewizorów BRAVIA XR, zaprojektowanych z myślą o idealnej współpracy z konsolą PlayStation 5 (PS5) i zapewniających graczom fantastyczny, urzekający obraz i dźwięk. Telewizory „Idealne do PlayStation®5” będą miały dwie nowe funkcje stworzone z myślą o PS5: Auto HDR Tone Mapping i Auto Genre Picture Mode. Umożliwią też wyświetlanie niezwykle szczegółowego obrazu o rozdzielczości 4K z szybkością do 120 kl./s, zgodnie ze
REKLAMA
specyfikacją gier wykorzystujących standard HDMI 2.1. Małe opóźnienie sygnału wejściowego, które w modelach Z9J wynosi jedynie 6,0 ms, przekłada się na płynność i szybkość reakcji podczas strzelania, zmagań sportowych i w innych grach z szybką akcją.

Telewizory Sony BRAVIA XR wyświetlają fantastycznie realistyczne obrazy, pełne żywych kolorów i atrakcyjnych dla oka kontrastów. Uzupełnieniem warstwy wizualnej jest unikatowa technologia „dźwięku z obrazu”, przenosząca w środek akcji zarówno miłośników kina, jak i zapalonych graczy.

Specjalne funkcje w telewizorach BRAVIA XR „Idealne do PlayStation®5”

Auto HDR Tone Mapping — automatyczne mapowanie odcieni HDR
Funkcja Auto HDR Tone Mapping* optymalizuje ustawienia HDR podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5. Konsola automatycznie identyfikuje poszczególne modele telewizorów BRAVIA XR i dobiera najlepsze ustawienie HDR. Ponieważ mapowanie poziomu odcieni HDR uwzględnia parametry wyświetlacza w telewizorze BRAVIA, wszystkie szczegóły i kolory są dobrze widoczne nawet w scenach o wysokim kontraście. Łatwiej będzie dostrzec na przykład obiekty na torze Gran Turismo 7, co ułatwi graczom decyzję o kolejnym ruchu.

Auto Genre Picture Mode — dostosowywanie trybu obrazu do gatunku
Telewizory BRAVIA XR mogą wykryć, czy użytkownik konsoli włączył grę, czy też ogląda film lub telewizję. Podczas gry funkcja Auto Genre Picture Mode automatycznie uaktywnia tryb Gra, by zmniejszyć opóźnienie sygnału wejściowego i przyspieszyć reakcje. Do tej pory telewizory odtwarzały filmy z konsoli również w trybie Gra. Nowa funkcja umożliwia automatyczne uruchomienie trybu Standardowy, jeśli konsola PS5 jest używana do oglądania filmów w streamingu lub z płyt Blu-ray Ultra HD. W trybie tym przetwarzanie sygnału ma na celu przede wszystkim zwiększenie ekspresji obrazu.

Funkcja Auto Genre Picture Mode zostanie udostępniona w ramach przyszłych aktualizacji oprogramowania konsoli PS5 i telewizorów BRAVIA, zaplanowanych na koniec 2021 r.

Jeszcze lepsze wrażenia dzięki produktom audio Sony
Telewizory BRAVIA XR znakomicie współpracują z szeregiem produktów audio Sony, w tym zestawem kina domowego HT-A9 oraz soundbarami HT-A7000 i HT-A5000*. Funkcje Auto HDR Tone Mapping i Auto Genre Picture Mode działają także w przypadku podłączenia tych produktów bezpośrednio do konsoli PS5.

* Wymagana jest aktualizacja oprogramowania. Dostępność od wiosny 2022 r.
Źródło: Sony
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: