GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Monitory LG Ergo 2gen. gotowe do działania w niestandardowych warunkach

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-14 15:18 - czytano: 86 razy - dodaj komentarz
Monitory LG Ergo 2gen. gotowe do działania w niestandardowych warunkachNowe Ergo Dual i Ergo Single zapewniają łatwą instalację i większą swobodę ruchów przy pracy wszystkim profesjonalistom. LG Electronics, które po raz kolejny przesuwa granice wydajności sprzętu, komfortu użytkownika i elastyczności stanowiska pracy w nowoczesnej erze, prezentuje najnowszą serię monitorów LG Ergo. To idealne do domu, biura i wszelkich innych zastosowań wyświetlacze LG Ergo Dual (model 27QP88D) i LG Ergo Single (model 32QP880).
REKLAMA
Charakteryzują się maksymalną możliwością regulacji, łatwą instalacją i wyjątkową jakością obrazu IPS o rozdzielczości QHD (2560 x 1440).

Zaprezentowana rok temu seria LG Ergo została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń podczas wyświetlania, przy jednoczesnym podniesieniu wygody ergonomicznej. Modele drugiej generacji oferują klientom jeszcze wyższą jakość oraz wszechstronność dzięki ulepszonej regulacji wysokości i obrotu. Dzielenie ekranu z innymi oraz praca w pozycji stojącej są teraz bardziej komfortowe. Oba nowe monitory zapewniają taką samą jak poprzednio możliwość ustawiania blisko lub daleko od użytkownika, bez konieczności zmiany punktu mocowania. Co więcej, Ergo Dual posiada opcję regulacji wysokości do 150 mm, podczas gdy Ergo Single przesuwa się o 130 mm, obydwa zaś mogą obracać się o 335 stopni.

Szerszy zakres ruchu sprawia, że modele te potrafią lepiej sprostać indywidualnym preferencjom. Dwa 27-calowe wyświetlacze LG Ergo Dual mogą być ustawione w różnych użytecznych konfiguracjach: obok siebie w orientacji poziomej; jeden pionowo, a drugi poziomo; oba pionowo; lub nawet skierowane w przeciwnych kierunkach. Natomiast 32-calowy ekran oferowany w LG Ergo Single to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dużej, jednolitej przestrzeni roboczej.
Zarówno modele podwójne, jak i pojedyncze są teraz – dzięki przegubowym ramionom – prostsze w instalacji, bowiem montuje się je bezpiecznie, bez użycia śrub, do powierzchni o maksymalnej grubości 75 mm. Oczekujący na opatentowanie uchwyt C-Clamp firmy LG nie zajmuje miejsca na biurku, użytkownicy mogą szybko zamocować podstawkę do krawędzie biurka lub otworu na kable i rozpocząć pracę – lub zabawę – niemalże w mgnieniu oka. Co więcej, oba monitory LG Ergo zasilą laptopa poprzez kabel USB-C One Cable Solution, a Ergo Dual pozwali na łańcuchowe scalenie wielu ekranów za pomocą złącza DisplayPort.

- Modele 2021 LG Ergo to zaawansowane rozwiązania dla stacji roboczych, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej elastyczności i wszystkich możliwości wyświetlania, jakich wymagają dzisiejsi zaawansowani użytkownicy. Zarówno Ergo Dual, jak i Ergo Single oferują: wygodę pracy na nowym poziomie, jakość obrazu IPS klasy premium oraz szereg przydatnych funkcji, których konsumenci oczekują właśnie od monitorów LG klasy premium - Jang Ik-hwan, starszy wiceprezes, szef jednostki biznesowej IT w LG Electronics Business Solutions Company

Nowa seria LG Ergo pojawi się już w tym miesiącu na kluczowych rynkach całego świata.
Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: