GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz od T-Mobile do 40proc. rabatu na wybrane akcesoria Xiaomi

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-14 14:40 - czytano: 248 razy - dodaj komentarz
Odbierz od T-Mobile do 40proc. rabatu na wybrane akcesoria XiaomiCzy można mieć idealnie posprzątane mieszkanie? Czy można utrzymać świetną wagę? Czy można mieć w domu prywatne kino? Oczywiście, że można – tym bardziej, że w ramach akcji „Happy Fridays” gadżety Xiaomi będą tańsze nawet o 40%. Klienci indywidualni T-Mobile mogą skorzystać z prezentu w dniach 15-19 października poprzez aplikację lub SMS. Zbyt krótki kabel odkurzacza, zanieczyszczone od smogu powietrze, gdy chcemy otworzyć okna w domu, czy za cichy głośnik to drobiazgi, które potrafią uprzykrzyć codzienność.
REKLAMA
Rozmaite gadżety mogą rozwiązać jednak każdy z tych problemów, a także dostarczyć nowych, ciekawych zastosowań. W tym tygodniu, w T-Mobile w ramach akcji „Happy Fridays”, proponujemy naszym klientom kod zniżkowy na wybrane akcesoria Xiaomi, dzięki któremu będą oni mogli zakupić potrzebne urządzenie nawet o 40% taniej.

Złap barwne okazje!
W ofercie promocyjnej znaleźć można prawdziwe technologiczne rarytasy, takie jak projektor multimedialny Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, który chętni kupią ze zniżką aż o 1000 zł taniej. Wyjątkowo praktycznym sprzętem dla wielu osób może okazać się 27-calowy monitor Xiaomi Mi Desktop 27, przeceniony dla naszych klientów z 899 zł do 749 zł, stanowiący świetne narzędzie pracy i rozrywki. Dokładną listę pozycji dostępnych w T-Mobile ze zniżką można znaleźć w tabelce poniżej.

Skorzystaj z rabatu nieco dłużej
W tej odsłonie „Happy Fridays” bonus można odebrać od 15 aż do 19 października do końca dnia. Na sam wybór gadżetu klienci otrzymają przy tym kilka dodatkowych dni – rabat mogą zrealizować bowiem do 23 października włącznie. Prezent dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” – po zalogowaniu na swoje konto użytkownik zostanie przeniesiony na specjalną stronę internetową, gdzie będzie mógł dokonać zakupu wybranego gadżetu. Urządzenia będzie można nabyć także podczas wizyty w salonie Mi Store, gdzie wystarczy podać sprzedawcy kod rabatowy. Można również go otrzymać, wysyłając wiadomość SMS na numer 80800 o treści „HF”.

Promocja obejmuje klientów oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz tych posiadających abonament w T-Mobile (T, T DATA, Rodzina).
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: