GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Sportowe emocje w T-Mobile – odbierz 10 GB na mecze Biało-Czerwonych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-07 14:38 - czytano: 243 razy - dodaj komentarz
Sportowe emocje w T-Mobile – odbierz 10 GB na mecze Biało-CzerwonychPrzed polską reprezentacją dwa kolejne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 – z San Marino i Albanią. Wierni kibicie drużyny narodowej z pewnością będą wspierać naszych zawodników podczas tych rozgrywek – żeby im to ułatwić, przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych paczkę 10 bezpłatnych gigabajtów. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS-em od 8 do 12 października.
REKLAMA
Już w sobotę, 9 października polska reprezentacja w piłkę nożną zmierzy się z kadrą San-Mario na murawie PGE Narodowego. Następnie, zaledwie trzy dni później (12 października) rozegrają oni mecz na wyjeździe z Albanią. W grupie I zajmujemy trzecie miejsce z 11 punktami. Jak Biało-Czerwoni poradzą sobie podczas tych rozgrywek? Czy uda im się wskoczyć na drugą pozycję w rankingu? Choć przed Polakami nie lada wyzwanie, to jako sponsor naszej reprezentacji na pewno będziemy mocno im kibicować! Dlatego też dla naszych klientów indywidualnych przygotowaliśmy bezpłatny pakiet 10 GB, aby nie zabrakło im transferu danych do oglądania obu meczów.

Odbierz gigabajty i poczuj sportową atmosferę razem z nami!
Tym razem wyjątkowo bonus można odebrać od piątku 8 października aż do wtorku 12 października, do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile”. Drugą metodą aktywacji jest wysłanie wiadomości SMS na numer 80800 o treści „HF”. Po zleceniu uruchomienia pakietu zostanie on włączony w ciągu 72 godzin.

Z promocji skorzystać mogą klienci oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz ci posiadający abonament w T-Mobile (T, T DATA). Paczkę gigabajtów można wykorzystać w kraju – w przypadku klientów abonamentowych do końca cyklu rozliczeniowego, w MIX i ofercie na kartę zaś w ciągu 7 dni od aktywacji.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: