GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung wprowadza nowy, wysokiej klasy system ultrasonograficzny V8

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-05 14:18 - czytano: 256 razy - dodaj komentarz
Samsung wprowadza nowy, wysokiej klasy system ultrasonograficzny V8Samsung Medison, globalna firma produkująca sprzęt medyczny będąca spółką stowarzyszoną Samsung Electronics, wprowadziła dziś V8, nowy, wysokiej klasy system ultrasonograficzny, który zapewnia udoskonaloną jakość obrazu, użyteczność i wygodę wszystkim pracownikom ochrony zdrowia. Dzięki ulepszonej jakości obrazu, większym możliwościom zastosowania i wygodzie V8 to optymalne rozwiązanie dla szpitali na całym świecie.
REKLAMA
Wprowadzenie na rynek V8, nowego ultrasonografu z wyższej półki, który zaspokaja wiele potrzeb klientów, jest niezwykle istotne – mówi Won-Chul Bang, Won-Chul Bang, Vice President, Head of Customer Experience Team, Samsung Medison. – Spodziewamy się, że wyjątkowy design urządzenia, opracowany z myślą o różnych specjalizacjach medycznych, sprawi, że V8 stanie się flagowym systemem ultrasonograficznym wysokiej klasy.

Litera „V” w V8 oznacza „Versatile” (wszechstronny), ponieważ urządzenie wyposażono w zaawansowane funkcje, dostępne dotychczas tylko w najwyższej jakości ultrasonografach przeznaczonych dla określonych specjalizacji, takich jak położnictwo, radiologia, ortopedia czy kardiologia.

Oferowane przez V8 funkcje przeznaczone dla położnictwa i ginekologii to m.in. MV-Flow, za sprawą której można śledzić powolny przepływ krwi w strukturach mikronaczyniowych, a także LumiFlow™, która zapewnia trójwymiarową wizualizację przepływu krwi na obrazie dwuwymiarowym, umożliwiając personelowi medycznemu bardziej realistyczną ocenę struktur naczyniowych i przepływu.

Z kolei przeznaczone dla radiologii obrazowanie S-Shearwave™ dostarcza informacji o sztywności badanych tkanek za pomocą pomiaru prędkości fali poprzecznej. V8 oferuje również funkcję S-Fusion™ umożliwiającą synchroniczne obrazowanie ultrasonograficzne z co najmniej jednym badaniem przekrojowym wykonanym w innej modalności, takim jak MRI/CT/PET, natychmiast rekonstruowanym w odpowiedniej płaszczyźnie.

Oczekuje się, że system V8 zostanie również wyposażony w NerveTrack, funkcjonalność zatwierdzoną przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) jako urządzenie medyczne AI, która może być stosowana w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego, jako że umożliwia śledzenie lokalizacji nerwów w obszarach bólu w czasie rzeczywistym.

Co więcej, 23,8-calowy monitor LED i 14-calowy panel dotykowy o wysokiej czułości zwiększają wygodę użytkownika V8 podczas wykonywania procedur diagnostycznych.

Ekran, na którym NerveTrack automatycznie śledzi położenie nerwu w nadgarstku w czasie rzeczywistym.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: