GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Startuje Turbo Week w T-Mobile ze zniżkami na smartfony OPPO

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-06-22 13:09 - czytano: 645 razy - dodaj komentarz
Startuje Turbo Week w T-Mobile ze zniżkami na smartfony OPPOWraz z początkiem kalendarzowego lata ruszamy z akcją Turbo Week w T-Mobile. W ramach trwającej do 1 lipca promocji będziemy oferować obecnym i nowym klientom indywidualnym T-Mobile specjalne rabaty i prezenty przy zakupie smartfonów Oppo. Od dziś, 22 czerwca, użytkownicy mogą skorzystać ze zniżek do 15% na pięć urządzeń OPPO z serii A, zaś przy wyborze modeli A15, A15s, A53, A54 otrzymają dodatkowo w prezencie głośnik Bluetooth.
REKLAMA
Wyższe temperatury i piękna pogoda za oknem nakręcają nas do działania, dlatego mamy dla naszych klientów indywidualnych świetną propozycję – akcję Turbo Week, dzięki której mogą oni nabyć telefony OPPO serii A ze specjalnymi zniżkami. Termin rozpoczęcia akcji nie jest przypadkowy. W najbliższym czasie nie zabraknie okazji do tego, by sprawić prezent komuś bliskiemu np. z okazji Dnia Ojca lub zakończenia roku szkolnego.

T-Mobile łączy siły z OPPO
Partnerem naszych działań jest wiodący producent smartfonów, firma OPPO. Od 22 czerwca do 1 lipca przygotowaliśmy dla naszych klientów do 15% rabatu na pięć modeli serii A: A15, A15s, A53, A54 5G, A74. Telefony z tej serii wyróżnia design, wysoka wydajność oraz atrakcyjna cena.

Ponadto w ramach Turbo Week do wybranych urządzeń dodajmy także prezent – głośnik Bluetooth (można go nabyć przy zakupie: A15, A15s, A53, A54). Oferta będzie dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży – zarówno w salonach stacjonarnych, jak i online. Skierowana jest ona do naszych klientów indywidualnych korzystających z ofert prepaid, MIX oraz abonentów T-Mobile. Z promocji skorzystać można podczas podpisywania nowej umowy bądź aneksu do obecnie obowiązującej umowy. Możliwy jest też zakup samego urządzenia bez zawierania umowy – w pełnej cenie lub na raty.

Dlaczego OPPO?
OPPO działa w Polsce od stycznia 2019 r. i systematycznie buduje swoją pozycję na rynku, poszerzając ciągle swój asortyment – obecnie w ofercie posiada dwie linie smartfonów – serię Reno oraz serię A, a także urządzenia takie jak smartwatche i słuchawki bezprzewodowe. W minionym roku ich ambasadorem został Marcin Prokop. Producent jest doceniany nie tylko przez klientów, ale też przez branżę – zdobył nagrodę „Marka Roku” w plebiscycie Tech Awards 2020.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: