GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Czerwcowe żniwa w ofertach na kartę Plusa i Plusha

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-06-01 15:57 - czytano: 428 razy - dodaj komentarz
Czerwcowe żniwa w ofertach na kartę Plusa i Plusha„Od czerwca dużo zależy, czy żniwa będą jak należy” mówi stare ludowe powiedzenie i dla użytkowników ofert na kartę w sieci Plus najbliższy miesiąc zapewni udane żniwa promocji. Do końca lipca przedłużony zostaje promocyjny dostęp do Internetu 5G dla wszystkich użytkowników ofert prepaid w sieci Plusa. Dostępna będzie nowa promocja, w której za 40 zł dostępne będą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet GB i zapewniona możliwość korzystania z Internetu w technologii 5G.
REKLAMA
Do końca wakacji przedłużona zostanie promocja, w której użytkownicy ofert na kartę mogą otrzymać aż 120 GB za jedyne 15 zł na 90 dni.

Przedłużenie bezpłatnego dostępu do sieci 5G Plusa
Od wtorku 1 czerwca przedłużona zostaje możliwość korzystania z sieci 5G Plusa przez użytkowników ofert „na kartę”. W ramach promocji „Internet 5G od Plusa na Kartę” mają oni nadal bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G, a żeby z tego skorzystać konieczne jest jedynie posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz przebywanie w zasięgu sieci 5G Plusa. Promocja trwa do 31 lipca i po tym terminie zostanie wyłączona, a z 5G będzie można korzystać tylko w pakiecie „Bez Limitu i 20 GB 5G”.

Nowa promocja i pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G”
Od wtorku 8 czerwca dostępna będzie całkowicie nowa promocja, która zapewni możliwość korzystania z Internetu w technologii 5G klientom wszystkich obecnych ofert na kartę w sieci Plus oraz starszych taryf. Promocja z pakietem „Bez limitu i 20 GB 5G” zapewni po 31 lipca możliwość korzystania z najnowocześniejszej technologii mobilnej transmisji danych. Nowy pakiet pozwala na wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych. W ramach pakietów przyznawane jest też 20 GB na krajową transmisję danych, co łącznie z bonusem za doładowanie daje łącznie pakiet internetowy 35 GB. Klienci korzystający z tej promocji otrzymają bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G w paśmie o częstotliwości 2600 MHz lub w innym paśmie 5G obsługiwanym przez Plusa.

Pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G” można włączyć krótkim kodem *136*11*9203# zatwierdzonym przyciskiem „zadzwoń” lub aktywować telefonicznie przez kontakt z Działem Obsługi Klienta lub przez zalogowanie do aplikacji Mobilny Plus Online, a jego koszt to 40 zł na 30 dni. Jednakże częściej dostępnym doładowaniem w sieci sprzedaży jest zasilenie 50 zł i wtedy w pakiecie i po doładowaniu klient dostanie 45 GB.

Wydłużenie okresu obowiązywania promocji „Pakiet 120 GB”.
W poniedziałek 7 czerwca przedłużona zostanie promocja, w której za jedyne 15 zł klienci otrzymują aż 120 GB na 90 dni i będzie można z niej korzystać przez całe wakacje. To trzy pakiety po 40 GB, przyznawane automatycznie co 30 dni. Opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji.

Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060# lub aktywować w aplikacji Mobilny Plus Online, a żeby z niej skorzystać wystarczy mieć aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty. Promocji „Pakiet 120 GB” obowiązywać będzie do 31 sierpnia 2021 r.
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: