GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Zniżka na odzież reprezentacji Polski dla klientów T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-06-01 14:38 - czytano: 469 razy - tylko 1 komentarz
Zniżka na odzież reprezentacji Polski dla klientów T-Mobile3, 2, 1… tak, to już dzisiaj! 1 czerwca odbędzie się towarzyski mecz reprezentacji Polski piłki nożnej, który rozpocznie miesiąc pełny piłkarskich emocji. Biało-Czerwoni zmierzą się najpierw w towarzyskich spotkaniach z Rosją i Islandią, a już 14 czerwca rozpoczną swoją przygodę z EURO 2021. Polskie barwy narodowe z pewnością pojawią nie tylko na boisku, lecz także w domach klientów T-Mobile. Z 15-procentową zniżką w ramach Happy Fridays będą oni mogli zakupić bluzy, koszulki, spodenki i inne elementy garderoby
REKLAMA
reprezentacji w sklepie R- GOL.com. Bonus można zgarnąć od 2 do 7 czerwca włącznie.

Czerwiec rozpocznie się dla naszej drużyny narodowej od dwóch spotkań towarzyskich. Mecze z Rosją i Islandią będą stanowić solidną rozgrzewkę i okazję do poznania kondycji całej reprezentacji, na czele której znów stanie nasz ambasador Robert Lewandowski. Z kolei już na 14 czerwca zaplanowane jest pierwsze starcie Biało-Czerwonych ze Słowacją w ramach EURO 2021. Na tym emocje związane z Mistrzostwami Europy się zresztą nie skończą, 19 czerwca nasz zespół zmierzy się na murawie z Hiszpanią, natomiast 23 czerwca – ze Szwecją.

Choć do największych emocji w ramach Mistrzostw Europy 2021 trzeba poczekać jeszcze kilka dni, to na ofertowe atrakcje nie muszą już czekać klienci indywidualni T-Mobile. Od najbliższej środy 2 czerwca do poniedziałku 7 czerwca, będę oni mogli odebrać zniżkę 15% w ramach Happy Fridays na wysokiej jakości odzież ze sklepu R-GOL.com, w której kibicowanie polskiej reprezentacji będzie dawać jeszcze więcej satysfakcji.

Złap zniżkę i wybierz swój zestaw
Osoby zainteresowane bonusem mogą go odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie wiadomości SMS na bezpłatny numer 80800 o treści „HF”. Kod rabatowy dostępny jest do poniedziałku do końca dnia, natomiast zakupy na stronie https://www.r-gol.com/odziez-reprezentacji-polski zrobić można do czwartku, 10 czerwca. Prezent mogą odebrać zarówno użytkownicy abonamentowi T-Mobile (taryfy T, T DATA, Rodzina), jak i klienci oferty na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy) lub MIX (Frii Mix).
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
15 % to jednak sporo, dla kibiców super :) akurat na euro można się przebrać w barwy i kibicować hehe
2021-06-02 10:38
~Piotrass
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: