GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

UPC startuje z najlepszymi ofertami na rynku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-05-26 14:45 - czytano: 665 razy - dodaj komentarz
UPC startuje z najlepszymi ofertami na rynkuUPC Polska ruszyło z nową ofertą, oferującą najchętniej wybieraną przez klientów propozycję z internetem światłowodowym o prędkości do 750 Mb/s za jedyne 59,99 zł, uzupełnioną o pakiet telewizyjny START TV, z dostępem do telewizji online za pośrednictwem UPC TV GO oraz z dwumiesięcznym okresem darmowego dostępu do usług. Ponadto klienci mogą wybrać internet o prędkości do 1 Gb/s lub pakiety internetu i telewizji 4K, które w ramach promocji dostępne są do dwóch miesięcy za darmo.
REKLAMA
Dostęp do telewizji w rozdzielczości 4K zapewnia nowoczesny, najmniejszy na rynku i najbardziej ekologiczny dekoder UPC 4K TV Box, który m.in. umożliwi klientom dostęp do kanału TVP 4K podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej, uruchomionego  przez Telewizję Polską specjalnie na czas  Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kanał będzie dostępny od 11 czerwca do 11 sierpnia i będzie można na nim zobaczyć transmisje i retransmisje wszystkich meczów w jakości UHD z dodatkowymi elementami HDR i Dolby Atmos z eksperckim komentarzem najlepszych dziennikarzy sportowych Telewizji Polskiej.

- Operator wraz z pakietami internetu i telewizji oferuje również usługi komórkowe z nielimitowanymi rozmowami i 40 GB danych mobilnych, dostępne za jedyne 20 zł i dostępne także w ofertach rodzinnych. Obecni klienci, którzy zdecydują się na pakiety komórkowe od UPC, mogą dodatkowo skorzystać z promocji na 6-miesięczny, darmowy dostęp do usług. Poza dostępem do superszybkich usług światłowodowego interetu i telewizji 4K, UPC oferuje szeroką gamę bestsellerowych urządzeń w systemie ratalnym, m.in. 55-calowe telewizory 4K, laptopy i smartfony.
Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym klientom doskonałą jakość w najlepszych cenach z wielokrotnie nagradzanym internetem światłowodowym oraz telewizją 4K, które pozwolą jeszcze lepiej doświadczać emocji związanych ze zbliżającymi się letnimi zawodami sportowymi – Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio - Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

UPC to dostawca najszybszego internetu oraz najbardziej polecany operator w Polsce.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: