GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

eDO App i Authologic łączą siły

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-05-10 13:09 - czytano: 224 razy - dodaj komentarz
eDO App i Authologic łączą siłyAuthologic uruchamia kolejną metodę zdalnej weryfikacji tożsamości. Dzięki współpracy z eDO App, aplikacją stworzoną i rozwijaną przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych, Authologic umożliwia potwierdzenie tożsamości przez cyfrowe dokumenty. Od teraz Authologic umożliwia swoim klientom potwierdzenie tożsamości także poprzez dowody osobiste z warstwą elektroniczną za pomocą eDO App. To rozwiązanie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa.
REKLAMA
Zastosowane w aplikacji zabezpieczenia chronią dane przed nieuprawnionym skopiowaniem i dalszym wykorzystaniem.

- Wdrożenie eDO App w Authologic oznacza szybki dostęp do kolejnej, bezbłędnej formy weryfikacji, którą  możemy zaoferować naszym klientom. Jako Authologic rozwijamy platformę agregującą różne metody weryfikacji. Dzięki współpracy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych i wdrożeniu aplikacji eDO App, oferujemy już wszystkie dostępne w Polsce metody zdalnej weryfikacji tożsamości - mówi Krzysztof Klimczak, współzałożyciel i prezes Authologic.

Aplikacja eDO App jako pierwsza na polskim rynku daje możliwość powszechnego wykorzystywania warstwy elektronicznej e-dowodu w sposób zdalny. By móc skorzystać z rozwiązania eDO App wystarczy posiadać dowód osobisty z tzw. warstwą elektroniczną (takie dowody wydawane są od dwóch lat, posiada je już ponad 5 mln obywateli) oraz smartfon z modułem NFC. Aplikacja nie tylko pozwala potwierdzić swoją tożsamość, ale także umożliwia szybkie wypełnienie formularza danymi odczytanymi bezpośrednio z warstwy elektronicznej dowodu.

- Jesteśmy uczestnikami prawdziwej cyfrowej rewolucji. Popularyzacja i usprawnienie zdalnego potwierdzania tożsamości nie tylko przyspiesza pracę firm i instytucji, ale przede wszystkim ułatwia życie ich klientom. Aplikacja eDO App świetnie wpisuje się w strategię cyfryzacji kolejnych gałęzi biznesu, a PWPW jako jej twórca gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo danych. Cieszymy się na współpracę z Authologic, bo dzięki niej poszerzamy spektrum odbiorców naszego rozwiązania i wierzymy, że będą oni z niego chętnie korzystać - mówi Mariusz Kujawski, członek zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, odpowiedzialny za Pion Produktów Cyfrowych.

Podpis osobisty zawarty w e-dowodzie, dzięki aplikacji eDO App, można wykorzystać podczas zawierania umów np. najmu, wypożyczenia auta czy przedłużania abonamentu na telefon lub internet u dostawców usług telekomunikacyjnych. eDO App to także narzędzie dla firm, których działalność opiera się na weryfikacji tożsamości lub zawieraniu umów, w tym tych na odległość. Wykorzystanie eDO App w biznesie pozwala na mitygację ryzyka związanego z nadużyciami finansowymi, redukcję kosztów i oszczędność czasu. Jest także wyrazem troski o bezpieczeństwo tożsamości klientów.

Od teraz także w Authologic
Polski fintech Authologic, za pośrednictwem jednego API, oferuje firmom wszystkie kluczowe metody weryfikacji tożsamości w Polsce: poprzez dane bankowe, potwierdzenie adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego, rozpoznawanie fizycznych dokumentów za pomocą wideo lub selfie, weryfikację przelewem natychmiastowym, a od teraz również poprzez e-dowody z wykorzystaniem eDO App.

Authologic współpracuje z klientami z wielu branż, między innymi z Admify - narzędziem pomagającym w zarządzaniu wspólnotą mieszkaniową, platformą usług zdrowotnych Medicept, firmą faktoringową Fundio oraz platformą Signius do zdalnego podpisywania dokumentów.
Źródło: Authologic
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: