GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Neo QLED w ofercie z pakietem usług premium

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-04-26 13:07 - czytano: 481 razy - tylko 1 komentarz
Samsung Neo QLED w ofercie z pakietem usług premiumJuż teraz przy zakupie wybranych modeli Neo QLED 8K i 4K można skorzystać z wyjątkowego pakietu usług. Obejmuje on dostawę telewizora wraz z wniesieniem oraz montaż. Oferta obowiązuje do 16 maja w wybranych sieciach sprzedaży. Promocja obejmuje najnowsze telewizory Neo QLED 8K – QN900A i QN800A oraz Neo QLED 4K – QN95A, QN91A i QN85A o przekątnej od 55” do 85” w zależności od produktu. W ramach oferty można uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub
REKLAMA
też transport z wniesieniem i montażem.
 • Promocja obowiązuje od 26 kwietnia do 16 maja b.r.
 • Telewizory można kupić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media Markt, Media-Saturn, Neonet oraz X-KOM
Nieskończona doskonałość
Wyznacznikiem linii telewizorów Neo QLED, która w tym roku zadebiutowała na rynku, jest rewolucyjna jakość obrazu. Za precyzyjną kontrolę podświetlania odpowiada technologia Quantum Mini LED, która sprawia, że widzowie mogą cieszyć się niedostrzegalnymi wcześniej szczegółami. W dodatku obraz zachwyca swoją wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach. Z kolei multi-inteligentny Procesor AI Neo Quantum analizuje wyświetlane treści i podnosi ich jakość. Innymi słowy kontrast, kolory, detale są poprawiane do rozdzielczości jak najbliższej 4K lub 8K – zależnie od modelu telewizora. Dzięki temu możemy zobaczyć ulubione filmy czy seriale w zupełnie nowej odsłonie. O dodatkowe wrażenia zadba miliard perfekcyjnych odcieni barw, które są zasługą 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot).

Harmonijne brzmienie
Jak wiadomo, na pełnię wrażeń kinowych składa się nie tylko doskonały obraz, lecz także dźwięk. Dlatego telewizory Neo QLED świetnie współpracują z soundbarami z Q-serii. Funkcja Q-Symphony sprawia, że brzmienie pochodzące z głośników telewizora synchronizuje się z głośnikami soundbara. Tym samym widzowie mogą czerpać pełnię wrażeń audiowizualnych i cieszyć się jeszcze bardziej wciągającym brzmieniem dochodzącym ze wszystkich stron. Ponadto tegoroczną nowością jest funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni, która zapewnia, że brzmienie będzie idealne dopasowane do warunków i pomieszczenia.

Telewizory gotowe na sukces

Dla niezdecydowanych konsumentów często to recenzje stanowią wiarygodny drogowskaz przed zakupem. Wiodące na świecie i w Polsce media technologiczne oraz biznesowe doceniły modele Neo QLED za wyjątkową jakość obrazu, innowacyjny dźwięk i udoskonalony design, przyznając jednogłośnie najwyższe końcowe noty. Na uwagę recenzentów zasłużyły także funkcje gamingowe, takie jak nowy Panel Gracza czy Multi View.

Pakiet usług premium w prezencie

Z oferty mogą skorzystać nabywcy telewizorów Neo QLED 4K – QN95A, QN91A i QN85A lub 8K – QN900A i QN800A, kupionych w wybranych sieciach sprzedaży. W ramach oferty widzowie mogą uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub też transport z wniesieniem i montażem. Promocja potrwa od 26 kwietnia do 16 maja b.r.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, modele objęte promocją oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, Media Markt i Neonet oraz X-KOM.
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Kupię na urodziny w Media Expert. Bardzo fajnie że nie trzeba dopłacać
2021-04-27 13:07
~honk
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: