GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz 15proc. rabatu na akcesoria Xiaomi od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-03-12 14:18 - czytano: 811 razy - dodaj komentarz
Odbierz 15proc. rabatu na akcesoria Xiaomi od T-MobileWiosna zbliża się wielkimi krokami. Ładna pogoda z pewnością sprzyja aktywnościom na zewnątrz, a także wiosennym porządkom. Aby domowe czynności były łatwiejsze, a czas spędzony na świeżym powietrzu jeszcze przyjemniejszy, warto zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety. W związku z tym w tym tygodniu, w ramach akcji Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów kod rabatowy w wysokości 15% na wybrane urządzenia i akcesoria marki Xiaomi.
REKLAMA
Zniżkę można aktywować od 12 do 14 marca br. w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

Nadchodzące Święta Wielkanocne motywują wiele osób do ogarnięcia „domowego chaosu", a w tym na pewno pomocny będzie robot sprzątający. Zaś o dobre powietrze w czterech kątach pomoże zadbać oczyszczacz powietrza i wentylator. Jednakże tym, którym wiosna najbardziej kojarzy się z częstszym spędzaniem czasu poza domem, przydadzą się m.in. pojemne power banki, czy bezprzewodowe słuchawki. Te i inne praktyczne urządzenia można znaleźć w sklepach Xiaomi – teraz z 15% rabatem od T-Mobile.

Kod zniżkowy ważny do 19 marca
Rabat można aktywować przez cały najbliższy weekend – od 12 do 14 marca br. w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Można go także odebrać poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Wystarczy kliknąć w widoczny w aplikacji lub otrzymany w wiadomości link, a następnie klient zostanie przekierowany na stronę zawierającą link do internetowego sklepu Mi Store oraz kod rabatowy, a także listę salonów stacjonarnych marki Xiaomi, w których można wykorzystać tę zniżkę. Z kodu można skorzystać aż do 19 marca, zarówno podczas zakupów online, jak i podczas wizyty w sklepach stacjonarnych.

Bonus jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko jeden raz.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: