GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Emitel podsumowuje rok 2020 w Raporcie Zaangażowania Społecznego

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-02-04 12:11 - czytano: 336 razy - dodaj komentarz
Emitel podsumowuje rok 2020 w Raporcie Zaangażowania SpołecznegoW raporcie za rok 2020 Emitel podsumowuje najważniejsze wydarzenia w zakresie podejmowanych działań w obszarze ochrony środowiska naturalnego, społecznej odpowiedzialności oraz ładu korporacyjnego (ESG). Raport przedstawia najważniejsze ubiegłoroczne wydarzenia, sukcesy i wyzwania, który pokazuje, jak w praktyce Emitel realizuje ideę społecznej odpowiedzialności. Odpowiedzialność społeczna to kultura organizacyjna, która w tworzeniu i realizacji strategii uwzględnia
REKLAMA
oczekiwania pracowników oraz wszystkich grup interesariuszy Emitel – partnerów społecznych, klientów i dostawców oraz oczywiście środowiska naturalnego. W Emitel wierzymy, że takie podejście przynosi korzyści firmie i jej otoczeniu, prowadzi do długofalowego rozwoju i przyczynia się do podnoszenia jakości życia nas wszystkich. Tegoroczna edycja raportu  jest obszerniejsza niż w latach ubiegłych. Postanowiliśmy też w większym zakresie oddać głos naszym pracownikom oraz z szerszej perspektywy pokazać różne aspekty działalności Spółki.

Pandemia miała ogromny wpływ na gospodarkę i codzienne życie wszystkich Polaków. Dlatego również w raporcie Emitel znajdą się odniesienia do działań, które podejmowaliśmy w roku ubiegłym w kontekście pandemii SARS-CoV-2. Dla polskich władz i instytucji zaangażowanych w walkę z pandemią telewizja i radio to jeden z podstawowych kanałów komunikacji ze społeczeństwem a dla wielu Polaków, szczególnie seniorów, to jedyne źródło informacji.  Dlatego niezwykle ważne dla Emitel było utrzymanie ciągłości świadczenia usług emisji z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa pracowników oraz wszystkich partnerów Spółki.

Jestem głęboko przekonany, że społeczna odpowiedzialność biznesu to doskonały sposób na budowanie wartości firmy na rynku, zdobycie zaufania klientów, szansa pozyskania wartościowych pracowników oraz kształtowanie wartościowych relacji z całym naszym otoczeniem. W raporcie, który Państwu prezentujemy, znajdziecie potwierdzenie moich słów.  Rok 2020 był wyjątkowy i upłynął pod znakiem walki z pandemią i olbrzymiego wysiłku lekarzy i pracowników służby zdrowia, którzy stali i nadal stoją na pierwszej linii walki o zdrowie i życie Polaków. Korzystając z okazji chciałbym w imieniu własnym i pracowników Emitel podziękować za ich wysiłek, a wszystkich Państwa zachęcić do zaszczepienia się przeciwko Covid-19 tak szybko jak to będzie możliwe – powiedział Andrzej J. Kozłowski – Prezes Zarządu Emitel S.A.

W czerwcu, dziennik Rzeczpospolita uznał Emitel za jedną z dziesięciu najważniejszych firm dla polskiej gospodarki. Ranking został przygotowany z okazji obchodów stulecia istnienia dziennika Rzeczpospolita, a laureatów wybierała kapituła rankingu, składająca się z uznanych ekonomistów i analityków rynku.

Spółka otrzymała także 5 gwiazdek w globalnym badaniu zaangażowania społecznego i zrównoważonego rozwoju GRESB. Działania i wyniki firmy w zakresie ochrony środowiska, spraw społecznych i ładu korporacyjnego zostały bardzo wysoko ocenione przez audytorów. Działania z zakresu ESG realizowane przez Emitel zostały także docenione w ubiegłym roku przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w  raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, który stanowi największy przegląd działań z obszaru odpowiedzialnego biznesu.
Źródło: Emitel
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: