GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

15 GB na nielimitowane emocje sportowe od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-10-07 14:32 - czytano: 583 razy - dodaj komentarz
15 GB na nielimitowane emocje sportowe od T-MobileChoć do terminu cotygodniowej promocji Happy Fridays jeszcze dwa dni, to tym razem postanowiliśmy rozegrać tę akcję w nieco bardziej „piłkarski” sposób. Nie czekając na piątek, już teraz ruszamy z silnym uderzeniem – nasi klienci indywidualni już od dziś, przez cały tydzień aż do 14 października, mogą aktywować pakiet 15 darmowych gigabajtów! Taki bonus pozwoli każdemu być jeszcze bliżej naszej reprezentacji piłki nożnej, która w nadchodzących dniach rozegra pierwsze po
REKLAMA
dłuższej przerwie mecze w Polsce.

Ten tydzień będzie ekscytujący zarówno dla polskiej drużyny, jak i dla jej wiernych kibiców. Już dzisiaj o 20.45 Polska rozegra bowiem mecz z Finlandią, a w niedzielę zmierzy się z zespołem Włoch. Z kolei w środę 14 października nasza reprezentacja podejmie rywalizację na boisku z Bośnią i Hercegowiną. Zapowiada się więc wiele zwrotów akcji, które warto zobaczyć na własne oczy – a w tym niewątpliwie pomoże pakiet 15 GB, który przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych. Oczywiście, jeśli na co dzień nie ekscytują się sportem, z powodzeniem mogą wykorzystać ten solidnym zastrzyk internetu na inne rozrywki. My jednak jako – sponsor reprezentacji i magentowa drużyna – z pewnością zasiądziemy przed ekranami.

Jak odebrać prezent?
Bezpłatny pakiet 15 GB mogą aktywować klienci indywidualni, czyli osoby korzystające z ofert „T-Mobile na kartę”, MIX oraz abonamentu. Bonus będzie czekał na nich w aplikacji „Mój T‑Mobile” przez tydzień – od środy 7 października do środy 14 października do końca dnia.

Uruchomienie pakietu jest bardzo łatwe – po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień. Każda osoba może aktywować promocję tylko raz.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: