GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz voucher i kup taniej smartfony w T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-08-27 14:33 - czytano: 365 razy - dodaj komentarz
Odbierz voucher i kup taniej smartfony w T-MobileSmartfony marek Apple, Huawei, OPPO, Samsung, Xiaomi - te i wiele innych telefonów klienci indywidualni T-Mobile będą mogli zakupić taniej już od najbliższego piątku 28 sierpnia. Wszystko za sprawą cotygodniowej akcji Happy Fridays, w ramach której użytkownicy operatora mogą odbierać w każdy piątek specjalne bonusy od T-Mobile. Tym razem w aplikacji "Mój T-Mobile" będzie na nich czekać voucher 100 zł na zakup smartfonów dostępnych w ofercie operatora.
REKLAMA
Piątek, piąteczek, piątunio - klienci T-Mobile zdążyli się już przyzwyczaić, że piąty dzień tygodnia oznacza nie tylko początek weekendu, ale i miły upominek od T-Mobile. Tym razem w ramach akcji Happy Fridays użytkownicy mogą odebrać 100-złotową zniżkę na smartfony dostępne w taryfie T na 24 miesiące w opcji S, M i L operatora. Voucher można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży: sklepie internetowym t-mobile.pl, sklepach stacjonarnych, autoryzowanych punktach sprzedaży lub poprzez infolinię. Prezent w ramach akcji Happy Fridays skierowany jest do zarówno do klientów indywidualnych korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA), jak i dla użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Jak odebrać voucher?
Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Opcja ta będzie dostępna od piątku 28 sierpnia do niedzieli 30 sierpnia do końca dnia. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę https://www.t-mobile.pl/, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt, a następnie wpisać kod rabatowy. W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Rabat należy wykorzystać do środy 2 września do końca dnia.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: