GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Robert Lewandowski w najnowszej kampanii T-Mobile promuje 5G (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-08-21 14:12 - czytano: 199 razy - dodaj komentarz
Robert Lewandowski w najnowszej kampanii T-Mobile promuje 5G (wideo)Po zeszłotygodniowym dołączeniu Roberta Lewandowskiego do zespołu T-Mobile w roli ambasadora kapitan Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej oraz napastnik Bayernu Monachium debiutuje w najnowszej kampanii operatora o sieci 5G. Motywem przewodnim spotów z udziałem sportowca jest jakość, która pozostaje kluczowa zarówno dla T-Mobile, jak i dla Roberta Lewandowskiego. Kampanię z udziałem piłkarza można oglądać w telewizji, internecie, mediach społecznościowych oraz nośnikach
REKLAMA
stacjonarnych już od piątku, 21 sierpnia.
W najnowszej odsłonie kampanii „Bez nonsensów” T-Mobile po raz kolejny przedstawia niedogodności, z jakimi zmagają się klienci korzystający z usług telekomunikacyjnych – tym razem niską jakością internetu mobilnego. W spocie operatora Robert Lewandowski spotyka na stadionie jednego z pracowników obiektu, który prosi piłkarza o drobną przysługę – przywitanie się z synem mężczyzny przez telefon. Transmisja wideo jednak urywa się, uniemożliwiając sportowcowi pomachanie chłopcu i przeprowadzenie krótkiej pogawędki.Technologia łączy – kiedy działa
W spocie z udziałem Roberta Lewandowskiego widzowie mogą przekonać się, jak istotna jest wysoka jakość połączeń i internetu w codziennych, spontanicznych sytuacjach oraz jakie możliwości w tym zakresie posiada sieć T-Mobile. Operator konsekwentnie inwestuje bowiem w rozwój i modernizację swojej infrastruktury i stworzył największą sieć 5G w Polsce.

Dołącz do największej sieci 5G w Polsce
Wdrażając 5G, operator zadbał, aby zapewnić do niej dostęp jak najszerszej grupie osób. Dzięki największej infrastrukturze sieciowej dostępnej dla klientów T-Mobile technologia 5G dociera aż do 6 milionów Polaków. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie www.t-mobile.pl/pl/5g.

Równocześnie firma cały czas pracuje nad stałym doskonaleniem reszty swojej infrastruktury, bazującej na technologii LTE i 3G. W efekcie jakość sieci T-Mobile potwierdzają liczne niezależne badania ekspertów i testy konsumentów. Już po raz piąty T-Mobile otrzymał certyfikat „Best in Test”, zwyciężając pod względem jakości połączeń głosowych oraz usług transmisji danych. Dodatkowo operator od trzech lat (2017, 2018, 2019) konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w niezależnych testach konsumenckich SpeedTest.pl w obu kategoriach Internetu mobilnego: ogólnej (3G/LTE) oraz LTE. Natomiast w rankingu rocznym Internetu mobilnego RFBENCHMARK w 2019 roku T-Mobile wygrał w kategorii pobierania danych w obu technologiach (LTE i 3G).

W ramach kampanii powstały 30- i 45-sekundowe wersje spotu, które będą emitowane w kanałach telewizyjnych. Wariant 60-sekundowy odbiorcy będą mogli zobaczyć w internecie. Prócz obu tych kanałów, działania promocyjne będą prowadzone także w mediach społecznościowych oraz na nośnikach stacjonarnych.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa, za realizację działań w internecie odpowiada agencja VMLY&R, materiały BTL opracowała firma ARC Worldwide Polska. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: