GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile udostępnia darmowe gigabajty w roamingu w Unii Europejskiej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-08-20 14:15 - czytano: 192 razy - dodaj komentarz
T-Mobile udostępnia darmowe gigabajty w roamingu w Unii EuropejskiejChcąc zapewnić użytkownikom jak najlepszy komfort korzystania z internetu i wysoką jakość usług w ramach roamingu, T-Mobile przygotował bezpłatny bonus – 1 GB ważny przez 30 dni w strefie 1A w Unii Europejskiej. Klienci indywidualni operatora mogą aktywować darmową paczkę w najbliższy weekend – od piątku 21 sierpnia do niedzieli 23 sierpnia.
REKLAMA
Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie urlopu bez choćby krótkiego wyjazdu za granicę, magentowy operator przygotował w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays” darmową paczkę 1 GB do wykorzystania przez 30 dni w krajach Unii Europejskiej. Z bonusu mogą skorzystać klienci indywidualni, czyli osoby posiadające abonament, użytkownicy ofert MIX oraz na kartę. Dzięki dodatkowej paczce danych będą mogli korzystać swobodnie z internetu za granicą oraz dzielić się wrażeniami i zdjęciami z wypoczynku, bez dodatkowych opłat.
 
Bez zbędnych formalności

Bezpłatna paczka 1 GB czeka na użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” od piątku 21 sierpnia do niedzieli 23 sierpnia do końca dnia. Aktywacja bonusu jest niezwykle prosta i nie wymaga dodatkowych formalności – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania tego prezentu. Darmowy gigabajt można aktywować również, wysyłając SMS o treści HF na 80800. Z promocji można skorzystać tylko raz.

Wszyscy użytkownicy mogą tym razem cieszyć się z bezpłatnej paczki 1 GB na terenie strefy roamingowej 1A UE aż przez 30 dni od momentu jej aktywacji.

W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: