GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Telewizor i telefon zastąpią siłownię

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-07-15 14:40 - czytano: 201 razy - dodaj komentarz
Telewizor i telefon zastąpią siłownięTrening w domu to coraz popularniejsza forma aktywności. Teraz, niezależnie od tego czy korzystasz z ulubionych aplikacji, czy po prostu szukasz inspiracji na YouTube, trening może być jeszcze bardziej efektywny, a na pewno przyjemniejszy. Na dużym ekranie telewizora zobaczysz nie tylko jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, ale także zweryfikujesz swoją technikę w czasie rzeczywistym. Pomogą w tym funkcje, takie jak Dotknij i Wyświetl czy Multi View dostępne w tegorocznych
REKLAMA
telewizorach QLED oraz Crystal UHD.

W tym roku telewizory Samsung Smart TV z serii QLED i Crystal UHD, zyskały nowe funkcje i rozwiązania, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w różnych sytuacjach, w tym także podczas domowych treningów. Sprawdzamy, jak sprawdzą się w roli osobistych trenerów.

Smart-trening
Każdy trening, także ten domowy, powinien być bezpieczny. Technika i poprawność wykonywania ćwiczeń są kluczowe, zwłaszcza kiedy zaczynamy. Teraz z pomocą przyjdzie duży ekran naszego telewizora, a konkretnie funkcja Multi View, która dostępna jest we wszystkich modelach QLED i Crystal UHD (TU8500, TU8510) oraz The Frame i The Serif na 2020 rok.

Dzięki Multi View ekran telewizora podzielimy na dwie części – na jednej z nich możemy np. odpalić trening z YouTube, a na drugiej ekran swojego urządzenia mobilnego. Jeśli włączymy kamerę w smartfonie i odpowiednio go ustawimy, zyskamy podgląd na nasze ruchy bez odrywania wzroku od telewizora – ramię w ramię z instruktorem. Dla większego komfortu można dowolnie dopasować rozmiar obu okien, skorzystać z opcji obraz w obrazie (PIP) czy zmienić orientację.
Nie podglądaj, trenuj

Jeśli do tej pory korzystaliśmy z treningów za pośrednictwem aplikacji na smartfonach teraz, jednym dotknięciem, przeniesiemy je na duży ekran. I to dosłownie, ponieważ aby zobaczyć lustrzaną kopię telefonu wystarczy dotknąć nim obudowy telewizora, który automatycznie to wykryje i rozpocznie udostępnianie treści. Tak właśnie działa funkcja Dotknij i Wyświetl. To super rozwiązanie także dla osób, które dołączają do treningów live, prowadzonych przez popularnych trenerów za pośrednictwem kanałów społecznościowych. Nie trzeba będzie wypatrywać ruchów instruktora pomiędzy komentarzami i uśmiechami innych ćwiczących. A ta energia i poczucie wspólnego celu dają niezłego energetycznego kopa.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: