GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Urocze nowości myPhone. Dziś debiutują Rumba 2 i Twist 2

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-07-13 13:53 - czytano: 233 razy - dodaj komentarz
Urocze nowości myPhone. Dziś debiutują Rumba 2 i Twist 2myPhone (mPTech Sp. z o.o), krajowy lider w produkcji telefonów klasycznych, wprowadził na rynek kolejne generacje popularnych komórek z praktyczną klapką tj.: myPhone Rumba 2 i Twist 2. Obydwa modele z ekranem 2,4” wyróżnia zjawiskowa stylistyka i łatwa obsługa. Telefony w zestawie wraz ze stacją ładującą wyceniono odpowiednio na 159 zł i 119 zł. Co oferują i czym się różnią?
REKLAMA
Telefony klasyczne z klapką to kultowe rozwiązania, które znają niemal wszyscy. Są lekkie i zgrabne, doceniane przez mężczyzn za pragmatyczność i uwielbiane przez kobiety za swoją czarującą stylistykę. Co więcej, klapka chroni wyświetlacz, a dzięki niej nie ma ryzyka, że telefon trzymany w kieszeni czy torebce przypadkowo do kogoś zadzwoni. Klapka ułatwia też obsługę urządzenia, ponieważ wystarczy ją otworzyć by rozpocząć połączenie i zamknąć, by je zakończyć. W efekcie, myPhone Rumba 2 i Twist 2 z powodzeniem sprawdzą się zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

myPhone Rumba 2 jest elegancki, utrzymany w kolorze głębokiej czerni ze srebrnymi ramkami. Posiada dwa niezależne ekrany: główny, kolorowy ekran 2,4” oraz drugi 1,44’’, dostarczający najważniejszych informacji w dyskretny sposób. Dowiemy się z niego o nieodebranych połączeniach, SMS-ach czy godzinie, bez konieczności otwierania klapki. Telefon posiada też duże klawisze dla wygodnej obsługi oraz baterię o sporej pojemności 800 mAh zapewniającą do 12 dni działania w stanie czuwania lub do 4 godzin ciągłych rozmów. Ładowanie akumulatora w telefonie ułatwia stacja dokująca, lecz można ładować go również w sposób tradycyjny - za pomocą kabla i dwustronnego złącza USB. Ponadto, Rumba 2 został wyposażony również w aparat fotograficzny, a także fotokontakty oraz programowalny przycisk bezpieczeństwa SOS. Funkcjonalność telefonu zwiększają również: Bluetooth, MP3 i latarka.


myPhone Twist 2 to telefon zbliżony pod kątem funkcji do Rumby 2, lecz utrzymany w innej stylistyce. Dostępny jest w kolorze granatowym i ma bardziej obłe kształty, stąd powinien bardziej przypaść do gustu kobietom. Ma kolorowy ekran 2,4”, a do tego dużą, wygodną klawiaturę wraz z programowalnymi klawiszami M1 i M2 pozwalającymi przypisać do nich kontakty dla ich szybkiego wybrania. myPhone Twist 2 podobnie jak Rumba 2 posiada akumulator o sporej pojemności 800 mAh zapewniający do 12 dni działania w stanie czuwania lub do 4 godzin ciągłych rozmów. Ponadto, także wyposażony jest stację ładującą, programowalny przycisk SOS, Bluetooth i latarkę. Oferuje też DualSIM, co umożliwia korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie.
Źródło: mPTech
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: