GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wakacje inne niż wszystkie z ekosystemem Samsung Galaxy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-07-01 15:43 - czytano: 194 razy - dodaj komentarz
Wakacje inne niż wszystkie z ekosystemem Samsung GalaxyFirma Samsung, w najnowszej kampanii, inspiruje do nabrania dystansu i spędzenia wolnego czasu w ciekawy i angażujący sposób, razem z ekosystemem urządzeń Samsung Galaxy. Kampania jest elementem działań promujących rozwiązania Galaxy, które świetnie ze sobą współgrają, w tym smartfony Galaxy S20, smartwatche Galaxy Watch Active2 oraz słuchawki Galaxy Buds+. Wymienione urządzenia oferują użytkownikom szereg funkcji przydatnych podczas nadchodzących wakacji, niezależnie od tego,
REKLAMA
gdzie i w jaki sposób je spędzimy.

Samsung zachęca w swojej kampanii do podróżowania po Polsce i odkrywania uroków lokalnego kolorytu z pomocą urządzeń Galaxy.

Niezapomniany widok wart uwiecznienia? O utrwalenie wakacyjnych wspomnień w najlepszej jakości zadba zaawansowany aparat w najnowszej flagowej serii smartfonów Galaxy S20. Dzięki matrycy 108MP i nawet 100x zoomowi oraz możliwości nagrywania w 8K i doskonałej stabilizacji obrazu Super Steady, Galaxy S20 Ultra otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie mobilnej fotografii i rejestrowania materiałów video.

Brak czasu na zadbanie o kondycję? Smartwatch Samsung Galaxy Watch Active2 zamieni niemal każdy ruch w ćwiczenia i pomoże zadbać o kondycję, zdrowie[1] i relaks. Urządzenie pozwala monitorować aż 40 rodzajów aktywności, kontroluje poziom stresu oraz sprawdza jakość naszego snu. Po sparowaniu zegarka z kompatybilnym smartfonem można bezpośrednio z nadgarstka odbierać połączenia, wysyłać maile, odbierać powiadomienia z serwisów społecznościowych i dodawać swoje reakcje.

Poranny bieg z ulubioną muzyką na uszach? Serial odtwarzany na ekranie smartfonu? Bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds+ z systemem głośników AKG zapewniają bogactwo dźwięków pozwalając odtwarzać nawet do 11 godzin muzyki. Udoskonalone mikrofony rejestrują głos i izolują go od dźwięków otoczenia, dzięki czemu będziemy doskonale słyszani podczas rozmowy, a w razie potrzeby możemy ręcznie regulować głośność dźwięków otoczenia.


Za kreację jest odpowiedzialna agencja Leo Burnett, a za zakup mediów odpowiada agencja mediowa Starcom.

Kampanii towarzyszyć będą atrakcyjne promocje na zakup urządzeń z serii Galaxy.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: