GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 w sprzedaży od 22 listopada

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-10-15 14:01 - czytano: 371 razy - dodaj komentarz
Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 w sprzedaży od 22 listopadaSłuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 trafią do sprzedaży w Polsce 22 listopada w rekomendowanej cenie 699 zł. Urządzenie, zaprezentowane podczas wrześniowych targów IFA 2019 w Berlinie, otrzymało już 9 prestiżowych nagród, m.in. od magazynu Android Authority. Eksperci docenili słuchawki przede wszystkim za długi czas działania, czystość dźwięku i innowacyjne funkcje, takie jak bezprzewodowe ładowanie zwrotne za pomocą smartfona.
REKLAMA
Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 wyposażone zostały w nowy autorski chipset Kirin A1, który zapewnia wysoką jakość dźwięku. Chipsetowi towarzyszy zaawansowany system Audio Digital Signal Processor, dzięki czemu częstotliwość przetwarzania dźwięku osiąga nawet 356 MHz. Kirin A1 wspiera również stabilną łączność słuchawek ze smartfonem oraz gwarantuje mniejsze zużycie energii.

Najwyższa jakość dźwięku
Cechą wyróżniającą słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 jest funkcja Inteligentnej Redukcji Szumów, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Funkcję można szybko uruchomić (także wyłączyć) stukając dwukrotnie w lewą słuchawkę.

Dwukanałowa, bezprzewodowa łączność Bluetooth umożliwia przesyłanie dźwięku stereo do słuchawek, łącząc się z obydwoma jednocześnie, ale niezależnie. Rozwiązanie to zapewnia odbieranie dźwięku bezpośrednio praktycznie bez żadnych zakłóceń czy opóźnień.

Odtwarzanie przez cały dzień
Etui, w którym umieszczone są słuchawki HUAWEI FreeBuds 3, pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzenia, również za pomocą smartfona wyposażonego w funkcję ładowania zwrotnego, jak na przykład HUAWEI P30 Pro. Czas pracy słuchawek na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny, a łącznie nawet 20 godzin, jeśli są używane razem z etui ładującym.

Nowy design
Konstrukcja słuchawek pozwala na głębokie umieszczenie ich w uchu, co zapewnia zauważalną poprawę jakości dźwięku. Słuchawki, dzięki wąskiej i zaokrąglonej konstrukcji, dobrze leżą w uchu nawet w czasie aktywności fizycznej.

HUAWEI FreeBuds 3 będą dostępne w Polsce od 22 listopada w rekomendowanej cenie 699 zł. Będzie można je kupić w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz u partnerów: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet.
Źródło: Huawei
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: