GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Gotowi na powrót z wakacji!

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-08-20 15:21 - czytano: 245 razy - dodaj komentarz
Gotowi na powrót z wakacji!#OBECNY #OBECNA – pod tym hasłem Komputronik przygotowuje swoich klientów na powrót po wakacyjnej przerwie. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym będzie można powiększyć szkolną wyprawkę o dodatkowe 300 zł. W ramach kampanii Komputronik przygotował także specjalny pasaż z niezbędnymi akcesoriami i urządzeniami elektronicznymi. W promocyjnej ofercie będzie można znaleźć m.in.: smartfony, laptopy i komputery PC.
REKLAMA
- Koniec wakacji i początek roku szkolnego to dla wielu osób frustrujący moment. Dla wszystkich, którzy wracają z urlopów przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znajdą się najnowsze laptopy, smartfony, komputery PC i akcesoria w atrakcyjnych cenach. Jestem przekonana, że nawet najdrobniejsze zakupy będą doskonałym pocieszeniem przed nowy rokiem szkolnym  - mówi Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik.

W ramach kampanii Komputronik przygotował także specjalny pasaż z niezbędnymi akcesoriami i urządzeniami elektronicznymi. W promocyjnej ofercie będzie można znaleźć m.in.: smartfony, laptopy i komputery PC. Każda osoba, która zrobi zakupy za minimum 800 zł będzie mogła odebrać voucher na szkolną wyprawkę w Coccodrillo nawet o wartości 300 zł. Pełną ofertę objętą promocją oraz szczegóły akcji można znaleźć na stronie https://www.komputronik.pl/lp/obecne.

#Obecni
Jednym z działań jest także konkurs #OBECNY #OBECNA, w którym będzie można wygrać smartfon Xiaomi.

- Z okazji kończących się wakacji i zbliżającego się początku roku szkolnego zaprosiliśmy do współpracy najpopularniejszych polskich influencerów: Sylwię Lipkę, Weronikę Juszczak, Artura Sikorskiego, Oliwię Klinkę i Lenę Kociszewską, którzy będą wspominać swój pierwszy dzień w szkole. Jednocześnie zachęcamy naszych klientów do opisania ich najzabawniejszych historii i wspomnień z początkowych lat edukacji  - komentuje Karolina Pietz Drapińska.

Komputronik na Young Stars Festival
30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się szósta edycja Young Stars Festival. Na specjalnej scenie będzie można zobaczyć między innymi Sylwię Lipkę, Bartka Kaszubę, Felivers czy Weronikę Juszczak oraz gwiazdy z zagranicy - HRVY, Bars & Melody, Roadtrip oraz Lukasa Riegera.

- Bardzo się cieszę, że w tym roku zostaliśmy oficjalnym partnerem Young Stars Festival. W ramach współpracy Komputronik będzie gospodarzem trzech stref dla uczestników wydarzenia: Meet&Greet, Game Party i Chillout Room. Jestem przekonana, że przygotowane atrakcje spełnią oczekiwania zarówno najmłodszych jak i ich rodziców i opiekunów.  - mówi Karolina Pietz Drapińska.
Źródło: komputronik.pl
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: