GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kierowcy Mio uzyskują dostęp do najnowszej technologii firmy Inzura Tech

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-05-31 15:21 - czytano: 214 razy - dodaj komentarz
Kierowcy Mio uzyskują dostęp do najnowszej technologii firmy Inzura TechBrytyjska firma Inzura Tech została partnerem MiTAC Digital Technology Corporation. Firma będzie dostarczać globalnemu gigantowi z branży ubezpieczeń komunikacyjnych rozwiązania z zakresu telematyki z kamer samochodowych. Rodzina kamer Mio od ponad 15 lat pomaga w zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa kierowców na drogach całego świata oraz chroni ich przed fałszywymi roszczeniami.
REKLAMA
Dzięki nawiązanej współpracy partnerskiej z Inzura Tech, wideorejestrator będzie w stanie wyposażyć kierowców w odpowiednie metadane oraz przyśpieszyć kwestie dotyczące postępowania odszkodowawczego w firmie ubezpieczeniowej na jeszcze lepszym poziomie. Rozwiązanie zaimplementowane w Wielkiej Brytanii pozwala na natychmiastowe przesłanie pliku wideo oraz dodatkowych danych do ubezpieczyciela bez interwencji użytkownika. Dzięki temu zakończenie procedury związanej z przyznaniem odszkodowania będzie jeszcze szybsze.

Szacuje się, że globalny rynek wideorejestratorów jest wart około 2,19 miliarda dolarów, ze względu na dowody, które pozwalają łatwo zidentyfikować przyczynę wypadku. Kierowcy mogą wykorzystać materiał filmowy do udowodnienia swojej niewinności i ochrony przed fałszywymi roszczeniami ubezpieczeniowymi.

- Kamery Mio zapewniają wysoką jakość materiału filmowego nawet w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia. Nagrania można wykorzystać jako kluczowy dowód w sprawie Steve Cahng, prezes MiTAC Digital Technology Corporation. - Chcemy sprawić, by nasi kierowcy czuli się bezpieczni na drogach, a w przypadku zdarzenia drogowego wyposażyć ich w szereg dowodów, które będą mogli wykorzystać. Kamera samochodowa Mio stanie się jeszcze bardziej wiarygodnym świadkiem, który dostarczy odpowiednią ilość dowodów potrzebnych do rozstrzygnięcia przebiegu zdarzenia.

Współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Inzura Richard Jelbert : „MDT jest w pełni zaangażowane w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań na globalny rynek ubezpieczeń. Nasze oparte na aplikacji rozwiązanie telematyczne może teraz bezproblemowo zarządzać kamerami Mio i plikami wideo bez konieczności stosowania oddzielnej aplikacji. To pierwszy tak innowacyjny system dobry zarówno dla klientów jak i ubezpieczycieli. ”

Poza tą przełomową technologią, kamery Mio mają również wbudowany moduł GPS co pozwala na wykrycie gdzie i kiedy doszło do kolizji oraz gwarantuje, iż nagranie nie zostanie usunięte. Ponadto GPS śledzi lokalizację i prędkość pojazdu.
Źródło: MiTAC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: