GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

BNP Paribas z XOXO Wi-Fi ułatwia dostęp do sieci na całym świecie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-05-06 14:43 - czytano: 496 razy - dodaj komentarz
BNP Paribas z XOXO Wi-Fi ułatwia dostęp do sieci na całym świecieKażdy, kto choć raz wyruszył w podróż poza granice Polski z pewnością zdaje sobie sprawę, że połączenie z Internetem, zwłaszcza w odległych zakątkach świata, może być bardzo trudne lub wiązać się z wysokimi kosztami. Wykorzystanie 1 GB Internetu poza Unią Europejską może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Coraz częstszym problemem jest również bezpieczeństwo naszych danych w sieci, szczególnie za granicą, gdzie logujemy się do nieznanych hotspotów.
REKLAMA
Dlatego Bank BNP Paribas wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i we współpracy z XOXO WiFi oferuje posiadaczom „Karty Otwartej na Świat” możliwość bezpłatnego wypożyczenia routera, który dedykowany jest osobom podróżującym poza granice UE. XOXO WiFi to kolejny startup, z którym Bank nawiązał współpracę.

Oferta Banku BNP Paribas jest dostępna dla pierwszych 5000 osób, które zamówią „Kartę Otwartą na Świat” za pomocą strony www Banku. W ramach promocji klienci otrzymają dostęp do usługi XOXO WiFi za darmo na okres 14 dni w ciągu roku.

- Decyzja o podjęciu współpracy z firmą XOXO WiFi podyktowana była wcześniejszą diagnozą Banku związaną z pozyskaniem skrojonych na miarę rozwiązań pod potrzeby klientów w kontekście nowej oferty produktowej Banku, jaką jest m.in. „Karta Otwarta na Świat”. Poszukiwaliśmy rozwiązań, które będą przede wszystkim wygodne dla naszych klientów, a wykorzystanie tego typu narzędzi, jakie oferuje XOXO WiFi, jest krokiem do większej personalizacji oferty i jeszcze bardziej indywidualnego podejścia do klienta – mówi Karol Kamas, dyrektor Departamentu Innowacji Produktowych i Usług Dodanych w Banku BNP Paribas.

Internet poza Unią Europejską

XOXO WiFi to przenośne WiFi, które pozwala na podłączenie do 5 urządzeń, takich jak smartfony, laptopy, telefony, iPady, tablety, PSP, itp. jednocześnie. Dzięki XOXO WiFi użytkownik może korzystać z ponad 350 operatorów na całym świecie, używając najszybszej sieci 4G/LTE bez opłacania wygórowanych opłat za roaming. Internet uzyskiwany jest od lokalnych operatorów, dzięki czemu użytkownicy korzystają z sieci o dobrym zasięgu. Zaletą rozwiązania jest też niewątpliwie to, że bez względu na to, gdzie i ile zużyjemy internetu, po powrocie do kraju nie zostaną naliczone dodatkowe koszty.  

- XOXO WiFi to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które podróżują prywatnie, jak i biznesowo. Oprócz najlepszej jakości Internetu zapewnia użytkownikowi tak ważne dziś bezpieczeństwo danych. Klienci doceniają także  komfort podróży z XOXO WiFi. To duża wygoda móc w każdej chwili sprawdzić drogę do hotelu, apteki, czy rozkład jazdy autobusów. Możemy skontaktować się z bliskimi i współpracownikami lub po prostu wysłać zdjęcie i podzielić się wrażeniami prosto z plaży. Cieszy nas, że BNP Paribas doceniło, naszą usługę i zaoferowało ją swoim klientom. Tak innowacyjne rozwiązania, może wprowadzać wyłącznie Bank zmieniającego się świata – mówi Katarzyna Przybył, Co-founder XOXO WiFi.

Codzienne bankowanie w podróży

„Karta Otwarta na Świat” przeznaczona jest dla osób, które często podróżują. Bank BNP Paribas oferując ten produkt, daje swoim klientom możliwość płacenia w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów tj. po bardzo atrakcyjnych kursach wymiany walut. Wszystko przy pełnej wygodzie - jedno konto i jedna karta, bez konieczności przelewania środków, wymiany walut czy podpinania kart w innych serwisach. Co więcej karta ta zawiera bardzo atrakcyjne ubezpieczenie od rezygnacji z dowolnej formy podróży dla grupy do pięciu osób. Wystarczy zaświadczenie od lekarza dla jednej z tych osób, o chorobie lub zdarzeniu losowym, by otrzymać zwrot poniesionych kosztów do 40 tysięcy zł na osobę. Warunkiem skorzystania z oferty jest udokumentowanie, że pieniądze na podróż zostały wydane z rachunku Banku BNP Paribas za pośrednictwem karty debetowej, kredytowej, przelewu lub płatności mobilnej. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie dotyczące nie tylko kosztów nabywanych wycieczek, ale przede wszystkim bardzo popularnych wyjazdów organizowanych samodzielnie tj. zakupionych biletów lotniczych, wynajętych hoteli czy apartamentów na platformach typu booking.com, czy Airbnb. „Karta Otwarta na Świat” to jeden z elementów pakietu w ramach flagowego produktu „Konto Otwarte dla Ciebie”.
Źródło: BNP Paribas
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: