GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Heyah

Pierwszy prawdziwy no limit w Heyah na abonament (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-07-21 17:00 - dodaj komentarz
Już od 21. lipca odpinamy pasy i zdejmujemy limity na Internet w SmartfoNOWEj Heyah. Teraz wszyscy entuzjaści Internetu, wybierając pakiet Heyah Smart XL otrzymują prawdziwie nielimitowany Internet w najlepszej sieci i to bez związywania się długoterminową umową. A do tego nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne w najniższej cenie na rynku - 19,99 zł miesięcznie.
Teraz w Heyah zapłacisz tylko 0,35 zł/min za połączenia na Ukrainę
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-07-07 17:07 - dodaj komentarz
Heyah od lat oferuje swoim użytkownikom niskie stawki połączeń na Ukrainę. To sprawia, że jest chętnie i często wybieraną ofertą wśród obywateli Ukrainy przebywających w Polsce. Od 6 lipca wszyscy w Heyah na kartę mogą jeszcze taniej dzwonić z Polski na Ukrainę dzięki usłudze Wybrane numery na Ukrainę. W ramach usługi użytkownicy mogą rozmawiać z 3 wybranymi numerami sieci komórkowej Kyivstar oraz numerami stacjonarnymi za 0,35 zł/min. Koszt usługi to 9 zł na 30 dni.
Dwa razy więcej mobilnego internetu w Heyah na abonament
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-07-07 16:51 - dodaj komentarz
Każdy z pakietów Smart w Heyah na abonament ma teraz dwukrotnie większy pakiet mobilnego internetu do wykorzystania. W sam raz na wakacyjne wojaże oraz imprezowanie na mieście. W zależności od pakietu SmartfoNOWEJ Heyah (Smart S, Smart M, Smart L, Smart XL) w opcji na abonament użytkownicy dostają podwojone paczki mobilnego internetu - od 2 GB do nawet 10 GB. Do tego w pakietach Smart M, Smart L oraz Smart XL mamy darmowe SMS-y i MMS-y bez limitu.
Nieograniczone ilości Internetu w Heyah na abonament
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-05-20 15:03 - dodaj komentarz
Wszyscy użytkownicy nowych ofert Smart w Heyah na abonament, którzy chcieliby ponadużywać Internetu, teraz mają taką możliwość. Właśnie ruszyła promocja Heyah Smart Plus Internet, dzięki której można kupić nieograniczoną ilość dodatkowych paczek danych i już zawsze być online. Nowa oferta Heyah na abonament to proste pakiety Smart, które stworzono na potrzeby użytkowników nie lubiących ograniczać swojej obecności w sieci i dlatego wyposażono w duże pakiety danych
SmartfoNOWY Internet – Heyah prezentuje zupełnie nowe oferty na abonament i na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-04-14 16:15 - dodaj komentarz
Świat nie funkcjonuje już bez Internetu. Dlatego nowe taryfy Smart od Heyah to oferta skrojona pod potrzeby tych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez cyfrowej rzeczywistości. Nieskrępowany dostęp do zasobów i możliwości, jakie daje Internet, rodzą potrzebę dostępu do sieci w każdym miejscu i w dowolnym momencie. Wychodząc temu naprzeciw, od 20 kwietnia br. Heyah wprowadza nowe, proste pakiety Smart, które są dedykowane wszystkim niezależnym, młodym duchem i ceniącym
Nielimitowane Rozmowy, SMS-y i MMS-y do Heyah i T-Mobile zawsze za darmo & Internet do smartfona za 3 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-02-11 16:43 - dodaj komentarz
W Heyah mówimy stanowcze nie zimowej szarudze i serwujemy moc nowości w środku zimy. 11 lutego rusza sprzedaż starterów z limitowanej edycji Heyah na kartę. Nowy starter pozwala bez limitów rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y do wszystkich w Heyah i T-Mobile za darmo, zawsze kiedy jest ważne konto. Oferta ta włączy się automatycznie po jednorazowym doładowaniu konta za kwotę 20 zł lub więcej.
Bonus za przeniesienie numeru do Heyah
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-12-03 15:54 - dodaj komentarz
Od 3 grudnia dla wszystkich Klientów przenoszących numer z Orange, Play, Plus i innych sieci do Heyah czeka bonus! Klient, którzy przeniesie numer do Heyah , otrzyma na start aż 1000 Minut do wszystkich sieci! Bonus zostanie aktywowany automatycznie po pierwszym doładowaniu konta kwotą 20 zł lub więcej i jest ważny przez 3 miesiące od momentu aktywacji.
Rok Internetu za darmo do smartfona  w Heyah
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-11-26 16:57 - dodaj komentarz
Teraz w Heyah możesz korzystać z Internetu w swoim Smartfonie przez cały rok za darmo! A dodatkowo tylko za 28 groszy dziennie masz nielimitowane SMSy do wszystkich sieci! Od 26 listopada Heyah rozpoczyna sprzedaż limitowanej edycji starterów Rok Internetu za darmo do smartfona, dzięki któremu można przez cały rok korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu! Wystarczy kupić Starter, doładować go jednorazowo za minimum 20 zł, a oferta włączy się automatycznie.
Rozmowy do wszystkich sieci za darmo– oferta Heyah dostępna na stacjach Statoil
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-11-19 15:48 - dodaj komentarz
Wyniki badań Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że z roku na rok rośnie czas wykonanych połączeń telefonicznych. Statystyczny Polak w 2013 r. wykonał komórką 1303 minuty połączeń krajowych. To o 52 minuty więcej niż w 2012 r. Wzrost liczby minut przeznaczonych na rozmowy powoduje zwiększone zainteresowanie klientów kosztami usługi. Od 17 listopada br., na stacjach Statoil dostępny jest nowy starter Heyah, skrojony na miarę potrzeb współczesnych użytkowników.
Heyah - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-09-22 17:13 - dodaj komentarz
Od 22 września dla wszystkich Użytkowników Heyah z aktywną taryfą Dniówka udostępniamy ofertę Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych – Heyah, T-Mobile, Orange i Plus – cały tydzień rozmów za 7 złotych. Heyah_dniówka. Nowa oferta w Heyah to prosty sposób rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę nad swoimi środkami zgromadzonymi na koncie. Ofertę aktywuje się tylko jeden raz. Moment pierwszego skorzystania z telefonu (pierwsze połączenie z numerem komórkowym)
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: