GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Świąteczna oferta od UPC (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-12-05 16:38 - czytano: 811 razy - dodaj komentarz
Świąteczna oferta od UPC (wideo)UPC Polska na Święta przygotowało najlepsze oferty pełne prezentów! Zastanawialiście się, co UPC Polska przygotowało na ten wyjątkowy czas w roku? Sprawdźcie naszą ofertę świąteczną „Kosmiczne Święta”. Propozycje z najszybszym internetem i najlepszą telewizyjną rozrywką wzbogacone zostały o dodatkowe pakiety telewizyjne dostępne na atrakcyjnych warunkach: dla fanów filmów i seriali HBO, a dla miłośników sportu - Polsat Sport Premium i Eleven Sports.
REKLAMA

Wszystko to w świątecznych gigarabatach. W zależności od wybranej opcji możecie otrzymać w prezencie usługi o wartości nawet do 59,99 zł miesięcznie.

Nowa, świąteczna oferta UPC Polska obejmuje szereg wyjątkowych pakietów, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie.
Jaka jest recepta na perfekcyjne Święta?Interesuje Was oferta internetu?
# Na pewno spodoba się Wam oferta internetu o prędkości do 300 Mb/s za jedyne 49,99 zł miesięcznie. Możecie do niej dodać za darmo pakiet telewizyjny TV Start z 29 kanałami.
# Sprawdźcie nasze oferty internetu o prędkościach do 150 Mb/s, do 300 Mb/s, do 500 Mb/s i do 1 Gb/s w cenie od 49,99 zł miesięcznie z prezentem w postaci HBO GO za darmo przez pierwsze 3 miesiące. Po tym okresie za dostęp do ponad 800 filmów i 190 seriali w ramach HBO GO zapłacicie jedynie 19,99 zł miesięcznie.

Chcecie połączyć najlepszy internet z najlepszą telewizyjną rozrywką?
# Wybierzcie nasz pakiet Happy Home z prędkością internetu do 300Mb/s lub do 500Mb/s oraz pakietami telewizyjnymi Select lub Max w standardowych cenach powiększone o fantastyczne darmowe dodatki pakietowe o wartości nawet do 59,99 zł miesięcznie.

# Co możecie wybrać w ramach darmowych dodatków pakietowych? Jeśli jesteście fanami sportu, postawcie na Polsat Sport Premium lub Polsat Sport Premium w zestawie z Eleven Sports. Jeśli bardziej interesują Was seriale i filmy, wybierzcie pakiet HBO. W obu przypadkach do darmowego pakietu dołożymy nagrywarkę, Horizon Go oraz Replay TV.

Przekonajcie się sami, że niezależnie od tego, czy bardziej gustujecie w różnorodnych rozgrywkach sportowych czy też światowych produkcjach filmowych i serialowych, dajemy Wam dostęp do najlepszej oferty cyfrowej rozrywki, dzięki której okres około świąteczny będzie jeszcze bardziej radosny.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: