GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Huawei P20 lite tańszy o blisko 400zł w ofercie T‑Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-10-12 16:53 - czytano: 349 razy - dodaj komentarz
Huawei P20 lite tańszy o blisko 400zł w ofercie T‑MobileOd dziś, 12 października, T‑Mobile wprowadza specjalną cenę na smartfon Huawei P20 lite. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i przedłużający umowę klienci.Huawei P20 lite podbił serca najbardziej wymagających klientów. Nic w tym dziwnego – model przyciąga wzrok elegancką, ergonomiczną obudową oraz nowoczesnym ekranem panoramicznym FULLVIEW o rozdzielczości Full HD+. Ekran w proporcjach 19:9 sprawia, że filmy, zdjęcia oraz gry prezentują się jeszcze efektowniej.
REKLAMA
Zastosowany podwójny aparat 16 Mpix + 2 Mpix pozwala uzyskać imponujące efekty, w tym rozmycia tła. Pamięć 4 GB RAM, 64 GB i 8-rdzeniowy procesor Kirin 659 to zalety, które przekonają niejednego użytkownika. Urządzenie charakteryzuje się ponadto doskonałym stosunkiem ceny do jakości, nic zatem dziwnego, że smartfon jest prawdziwym hitem sprzedażowym.

Wielu klientów ucieszy z pewnością fakt, że od dziś w ofercie T‑Mobile Huawei P20 lite dostępny jest za 1 zł., (czyli aż o 398 zł mniej w stosunku do poprzedniej ceny) już w abonamencie za 90 zł. Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych i oparta została o ofertę T‑Mobile Bez Limitu, obejmującą nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y, MMS-y oraz internet bez limitu danych. Oczywiście też klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej promocji, mogą zyskać dodatkowe rabaty wynikające z najbardziej elastycznej na rynku oferty T‑Mobile dla Rodziny (na warunkach opisanych tutaj http://bit.ly/2Eh3T0Q). Klienci  przenoszący swój numer od innego operatora mogą zyskać ponadto do 4 miesięcy zawieszenia opłat oraz dodatkowy rabat w postaci 10 zł miesięcznie na abonament.

Cena w przypadku umowy podpisanej na 24 miesiące. Całkowite opłaty miesięczne  wynoszą 90 zł.

Huawei P20 lite jest dostępny w trzech kolorach: niebieskim, różowym i czarnym.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: