GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Play

Audiobooki w Play z darmową kawą w Costa Coffee
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-12-15 17:12 - dodaj komentarz
Od dzisiaj Play rusza z bardzo sympatyczną akcją promocyjną Audiobooki w Play i Costa Coffee! Podczas świątecznych zakupów zrelaksuj się z darmową kawą od Audiobooków w Play. Do 21 grudnia każdy użytkownik Audiobooków w Play będzie może otrzymać jedną dowolnie wybraną kawę za darmo! Wystarczy udać się do dowolnej kawiarni Costa Coffee w Polsce, wpisać kod *2014# i pokazać ekran bariście.
Play: Świąteczna FORMUŁA 4.0 z telefonem
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-12-12 17:09 - dodaj komentarz
Kilka dni temu operator Play wprowadził nową Świąteczną FORMUŁĘ 4.0 z telefonem. Jednym z jej wariantów jest model, gdzie po upływie 18 miesięcy abonament maleje o 20 zł – tyle też wynosi abonament jeśli zdecydujecie się na pozostawienie umowy na czas nieokreślony. Wersja Super – przeznaczona jest dla osób, które przedłużają umowę, przenoszą numer z innej sieci lub dokupują kolejną ofertę abonamentową.
Chwyć nowy Play Internet na Kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-12-04 17:17 - dodaj komentarz
Operator Play zaprezentował odświeżoną ofertę Internetu Play na Kartę. Dla swoich klientów proponuje starter internetowy z rokiem ważności konta. Do tego zaprezentowano usługę nielimitowanego dostępu do Internetu zarówno w technologii 3G i LTE. W nowej ofercie Internetu na kartę zmieniają się wysokości bonusów dostępnych po doładowaniu konta. Startery powinny pojawić się w ciągu 2-3 dni w salonach Play, a od 4 grudnia dostępne będą poprzez sklep internetowy.
Rozmawiaj ze wszystkimi za max 10 zł – rusza kampania Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-11-25 17:40 - dodaj komentarz
Play wystartował z kampanią reklamową w której Margaret składa wszystkim życzenia. Ty też możesz. Bez limitu za 10 zł możecie dzwonić z życzeniami i nie tylko do wszystkich w innych sieciach komórkowych.
Play: Do końca roku nie wydasz więcej niż 10zł na połączenia do wszystkich sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-11-24 17:09 - dodaj komentarz
Operator Play wprowadził świąteczną promocję dla użytkowników Play na kartę, którzy do końca 2014 roku będą mogli rozmawiać bez limitu ze wszystkimi sieciami za nie więcej niż 10 złotych. Promocję można aktywować za pomocą tzw. krótkiego kodu *111*623*1# lub wysyłając wiadomość SMS o treści START.623 na bezpłatny numer telefonu 111. Aktywacji można dokonać także za pośrednictwem Play24.pl
Play: LG G Pad 8.0 4G LTE z niższym abonamentem w eshopie
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-11-21 15:42 - dodaj komentarz
Od 20.11.2014 r. każdy Klient (zarówno nowy, jak i przedłużający umowę) będzie mógł skorzystać ze specjalnej oferty Internetu w Play z nowoczesnym tabletem LG G Pad 8.0 4G LTE. Oferta jest ograniczona czasowo i dostępna wyłącznie w sklepie internetowym, gdzie obniżamy miesięczne zobowiązanie o 10 zł: 59,99 zł dla 24-miesięcznego okresu spłaty rat i 49,99 zł dla 36-miesięcznego okresy spłaty rat.
Dzień Studenta – jednodniowa promocja doładowań w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-11-17 17:15 - dodaj komentarz
Operator Play zorganizował jednodniową promocję doładowań na Dzień Studenta – 17.11. Promocja dotyczy wszystkich ofert głosowych na kartę w Play. Bonusy ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania oraz przyznawane są w ciągu 24 godzin od doładowania.
Play: Coś dla dzieci, coś dla rodziców – FORMUŁA JUNIOR BOX
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-11-13 16:18 - dodaj komentarz
Operator Play wprowadza do oferty Formułę Junior Box przygotowaną z myślą o najmłodszych użytkownikach telefonów komórkowych i ich rodzicach. Formuła Junior Box to przede wszystkim blokada wiadomości SMS Premium o podwyższonej opłacie oraz blokada SMS-owego spamu. Częścią oferty będzie także promocja oferująca usługę Bezpieczna Rodzina przez 6 miesięcy za darmo.
LG G3 s wraz z audiobookiem Dracula i LG Tone Infinim w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-10-20 16:30 - dodaj komentarz
Play razem z LG postanowił zaprosić dziennikarzy do kina na premierę filmu „Dracula Historia Nieznana”. Okazja ku temu jest nie byle jaka – do oferty zostaje wprowadzony smartfon, który łączy świetny design, wydajne podzespoły, aparat z laserowym autofocusem i rewelacyjny wyświetlacz z bardzo rozsądną ceną. Mowa oczywiście o modelu LG G3 s.
Nowy DoMowy – Play Stacjonarny
dodał: Monika Kowalczewska - 2014-10-14 17:55 - dodaj komentarz
Operator Play, chce wzmocnić swoją rodzinną ofertę abonamentową i wprowadza Formułę Play Stacjonarny dla swoich abonentów, a także nowych klientów, w której proponuje przeniesienie numeru telefonu stacjonarnego i dołączenie go do innych usług posiadanych u operatora. W Formule Play Stacjonarny abonenci operatora otrzymują ofertę od 1 zł miesięcznie za zmianę dotychczasowego numeru stacjonarnego na tę Formułę. Dla nowych klientów oferta rozpoczyna się od 9,99 zł miesięcznie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: