GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Play

Play: Tańsze Samsungi Galaxy Note 4 i Note Edge
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-04-13 15:55 - dodaj komentarz
Obecnie tematem nr jeden są zdecydowanie najnowsze Samsungi serii Galaxy S, które wciąż znajdują się w przedsprzedaży i są dostępne w sklepie internetowym Play. Operator dodatkowo zdecydował się obniżyć ceny dwóch słuchawek oferujących większe ekrany i charakterystyczny wielozadaniowy rysik S-Pen, czyli najlepsze obecnie urządzenia dla ludzi, którzy lubią duuuuże…phablety.
Play: Poświąteczna obniżka cen smartfonów i przedsprzedaż Galaxy S6 oraz S6 edge
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-04-09 17:15 - dodaj komentarz
Tuż po Wielkanocy sieć Play przygotowała dla Was obniżki cen poniższych modeli:HTC Desire 310, HTC Desire 500, HTC Desire 610, LG G3 s, Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635, Sony Xperia M2 Aqua, Sony Xperia T3. Najbardziej wyczekiwane smartfony 2015 roku? Największa zmiana? Najlepszy design? Największe możliwości? Już teraz możecie sami to sprawdzić. Ruszyła również przedsprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S6 oraz S6 edge.
Play: Nagrody za kody z nakrętek Fanta i Sprite (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-04-02 16:42 - dodaj komentarz
Już dzisiaj w Play rusza kolejna edycja akcji „nakrętkowej”, dzięki której możecie zdobyć fajne bonusy. Dlaczego? Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pijecie Fantę lub Sprite? Nakrętki plastikowych butelek z oznaczeniem promocji na etykiecie skrywają kody, które możecie na stronie kodorzezwienia.pl zamienić na:
Tylko w środę Play premiuje doładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-04-01 16:57 - dodaj komentarz
Nie, to nie jest żart z okazji pierwszego kwietnia – jak najbardziej serio Play rusza z jednodniową promocją dla użytkowników ofert głosowych na kartę. Po raz kolejny nagradzone będą bonusem doładowania wykonane za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz strony doladowania.play.pl.
HTC One M9 z bluzą TOMAOTOMO – przedsprzedaż w Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-03-17 16:26 - dodaj komentarz
Kolejna z barcelońskich nowości pojawia się w sieci Play. Na razie jest to przedsprzedaż i dlatego zamówienia na One M9 możecie składać przez sklep internetowy operatora. M8 to boski smartfon i bardzo wysoko ustawił poprzeczkę o radzi sobie doskonale z wyzwaniem. Kup HTC One M9 jako pierwszy i odbierz swoją bluzę polskiego projektanta – Tomasza Olejniczaka TOMAOTOMO. Ilość sztuk ograniczona – wydawane do wyczerpania zapasów.
Play obniża ceny wybranych telefonów
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-03-11 15:06 - 1 komentarz
Od dzisiaj w sklepie internetowym operatora Play wybrane modele smartfonów możecie kupić taniej. Wśród nich znalazły się:
Play premiuje doładowania we wtorek
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-02-24 17:21 - dodaj komentarz
Operator Play rusza z kolejną jednodniową promocją doładowań, czyli z tym, co prepaidowcy lubią najbardziej. Premiowane są doładowania wykonane za pomocą aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz na stronie doladowania.play.pl. A jakie są bonusy?
Nowe opcje FORMUŁY Play na Kartę po wprowadzeniu Stanu Darmowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-02-06 17:13 - dodaj komentarz
W związku z wprowadzeniem w dniu dzisiejszym nowego standardu Stan Darmowy operator Play postanowił odświeżyć również taryfy FOMUŁY Play na Kartę. Do tej pory mieliście do wyboru: FORMUŁĘ SMS za 7 zł miesięcznie, która dawała Wam nielimitowane SMSy do wszystkich sieci, FORMUŁĘ 3w1, gdzie 14 zł oprócz SMSów dodatkowo dawało Wam do dyspozycji rozmowy w Play i 100 MB Internetu, FORMUŁĘ 4w1, gdzie wszystko co najlepsze za jedyne 21 zł – SMSy do wszystkich, nielimitowane
Stan Darmowy w Play - darmowe rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci  (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-02-06 16:36 - dodaj komentarz
Nieważne, z jakiej oferty głosowej Play korzystasz - ważne, że jesteś z nami i możesz włączyć Stan Darmowy! Dzięki nowej usłudze rozmowy głosowe oraz wiadomości SMS wewnątrz sieci będą od teraz zawsze darmowe. Usługa Nowy Stan Darmowy, zapewniająca darmowe rozmowy i SMS-y z numerami sieci Play, będzie dostępna dla wszystkich klientów abonamentowych (Formuła Play, Red Bull Mobile, Play dla firm) oraz użytkowników oferty typu mix (Play Mixtura, Formuła Mix) oraz na kartę.
 Nowe pakiety internetowe w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2015-01-27 18:05 - dodaj komentarz
Operator Play wprowadził do swojej oferty nowe pakiety nielimitowanego internetu LTE. Oferta dostępna jest zarówno dla użytkowników usługa głosowych jak i taryf internetowych. Dzięki pakietom korzystanie z transmisji danych w zasięgu technologii LTE (w ramach własnej infrastrukturalnie sieci telekomunikacyjnej) nie pomniejsza pakietu z limitem transmisji danych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: