GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

T-Mobile: Nielimitowany internet domowy w zestawie z Sony PlayStation 4 i grą FIFA18

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-06-21 15:15 - czytano: 2107 razy - tylko 1 komentarz
T-Mobile: Nielimitowany internet domowy w zestawie z Sony PlayStation 4 i grą FIFA18T‑Mobile wspiera futbolowych kibiców także po ostatnim gwizdku sędziego. Aby lepiej wykorzystać czas między piłkarskimi spotkaniami, od 21 czerwca Operator do oferty nielimitowanego Internetu domowego dołącza konsolę Sony PlayStation 4 z grą FIFA18.Polacy dziś nie grają? Brazylia przegrała? Hiszpanie nie wykorzystali szansy na gola?
REKLAMA
Z  T-Mobile można zmienić wyniki gry, w najpopularniejszej grze sportowej - FIFA18 na konsoli PlayStation 4 i rozgrywać swój własny mundial tak długo, jak się zechce. Do tego korzystać z nielimitowanego  Internetu domowego od T‑Mobile – bez limitów, kabli i zbędnych instalacji.

Promocja równie prosta jak kibicowanie naszym
W ramach nowej oferty klienci będą mogli wybrać pomiędzy dwoma planami taryfowymi, obejmującymi prędkość do 20 Mb/s lub do 60 Mb/s. każdy z planów – w zestawie z routerem, konsolą PlayStation 4 i grą FIFA18 – można nabyć w różnych opcjach cenowych w zależności od  wybranego routera,  z umową na 24 miesiące (i 36 rat).

Na przykład, decydując się na ofertę w cenie 89 zł miesięcznie (20 Mb/s) lub 105 zł (60 Mb/s), w za 1zł na start otrzymujemy zestaw z PS4 i grą fifa18 i routerem ZTE MF 286. Wybierając opcję o 10 zł miesięcznie wyższą, czyli odpowiednio w cenie 99 zł miesięcznie (20 Mb/s) lub 115 zł (60 Mb/s), mamy do wyboru np. designerski router Huawei B259 oraz konsolę z grą za 1 zł na start.

Dostępną prędkość można zmieniać zależnie od potrzeb raz w cyklu rozliczeniowym.

Aby w ferworze emocji promocja nie umknęła żadnemu kibicowi piłkarskich potyczek, mistrzowską ofertę będzie wspierać komunikacja ATL, która rozpocznie się już jutro, 22 lipca. Dedykowane promocji spoty telewizyjne można będzie zobaczyć od 7.07.2018.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
dobry seeerio zestaw
2018-06-22 18:19
~kinom
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: