GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

NASK wśród najbardziej dynamicznych podmiotów na Mazowszu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-05-17 14:11 - czytano: 891 razy - dodaj komentarz
NASK wśród najbardziej dynamicznych podmiotów na MazowszuNASK Państwowy Instytut Badawczy otrzymał nagrodę Orła „Wprost”, przyznawaną firmom i instytucjom ze szczególnymi osiągnięciami biznesowymi. W imieniu instytutu nagrodę odebrał Roman Malinowski, Dyrektor Działu Domen w NASK PIB. Orły "Wprost" to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Zestawienie nagrodzonych przedsiębiorstw zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika "Wprost” oraz
REKLAMA
firmę Bisnode.

Orły Tygodnika "Wprost” odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W trakcie uroczystości w Warszawie wyróżnienia tygodnika "Wprost” dla najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw otrzymało łącznie ponad czterdzieści najlepszych firm z województwa mazowieckiego.

Specjalnie wyróżnienia przyznano też "wyjątkowym mieszkańcom Mazowsza". Statuetki Orłów trafiły – Ambasadorki Regionu – trenerki personalnej i instruktorki fitness Ewy Chodakowskiej oraz Osobowości Regionu – aktora i reżysera, Olafa Lubaszenki.

Gala w województwie mazowieckim odbyła się w ramach III edycji projektu Orły tygodnika „Wprost”, które wręczane są od 2016 roku. Orły "Wprost” nawiązują do wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w swojej codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można wysoko nieść biało-czerwoną flagę, być patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego.

Źródło: NASK
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: