GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kamil Stoch. Moja historia już w Netia VOD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-02-13 16:00 - czytano: 411 razy - dodaj komentarz
Kamil Stoch. Moja historia już w Netia VODNie słabną emocje związane z występami naszych sportowców, w tym skoczków, na igrzyskach. Dla fanów talentu Kamila Stocha przygotowaliśmy specjalną niespodziankę w Netia VOD! Chyba nikt nie ma wątpliwości, kto jest naszą największą nadzieją na kolejny złoty medal. Na normalnej skoczni się nie udało, ale nadal wierzymy, że nasz najlepszy skoczek narciarski - Kamil Stoch - jeszcze sprawi nam w najbliższych dniach wiele radości! Chcecie bliżej poznać Kamila Stocha? Włączcie swoje Netia Playery.
REKLAMA
Mistrz olimpijski, indywidualny mistrz świata, drużynowym mistrzem świata oraz wicemistrz świata w lotach narciarskich, zwycięzca Pucharu Świata oraz w Turnieju Czterech Skoczni…. Nie wspominamy już o licznych wygranych w mistrzostwach Polski czy triumfie w Letnim Pucharze Kontynentalnym w sezonie 2010. Sukcesów jest tyle, że ciężko je wszystkie zliczyć! Kamil Stoch ma też mnóstwo innych wyróżnień, takich jak nagrodę dla najlepszego sportowca Polski w plebiscycie Przeglądu Sportowego, norweski Medal Holmenkollen oraz jest Kawalerem Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Fascynująca postać.

Chcecie poznać Kamila z trochę innej strony? W Netia VOD będziecie możecie obejrzeć pięcioodcinkowy dokument „Kamil Stoch. Moja historia” (produkcji Eurosportu), który przedstawia nieznane oblicze skoczka narciarskiego. Jego życie to nie tylko codzienny trening i ogromny wysiłek, ale również sprawy prywatne pełne fascynujących miejsc i postaci. To właśnie z "Kamil Stoch. Moja historia" dowiecie się, gdzie Kamil poznał swoją żonę Ewę, jak wygląda jego "zwykły" dzień, dlaczego jest wzorem do naśladowania dla młodzieży oraz jak wyglądały początki jego zawrotnej kariery.

Ten ciekawy mini-serial dokumentalny dostępny jest bez dodatkowych opłat w aplikacji Netia VOD.

Na sam koniec mamy też dobrą informację dla wszystkich fanów sportów zimowych Trwa kolejne okno otwarte, w którym bez ograniczeń możecie oglądać Eurosport 1 HD (pozycja 62) i Eurosport 2 HD (pozycja 63).
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: