GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Showmax i Storytel w T‑Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-12-07 15:50 - czytano: 613 razy - dodaj komentarz
Showmax i Storytel w T‑MobileT‑Mobile konsekwentnie poszerza ofertę usług dodatkowych dostępnych dla wszystkich klientów o nowe serwisy. Do biblioteki najlepszej rozrywki cyfrowej T‑Mobile dołącza Showmax – popularny serwis VOD, oferujący największe hity kinowe i seriale dostępne zawsze i wszędzie, także na urządzeniach mobilnych. Od teraz klienci T‑Mobile mogą skorzystać także z zasobów serwisu z audiobookami Storytel.
REKLAMA
T‑Mobile nie od dziś stawia na to, by jego klienci mieli dostęp do najlepszych serwisów i platform kontentowych i rozrywkowych. Dzięki tym partnerstwom klienci Operatora nie tylko znacznie łatwiej mogą aktywować usługi ale przede wszystkim korzystają z atrakcyjnych rabatów i ofert promocyjnych. Już od dziś, 7. grudnia do oferty usług dodatkowych w T‑Mobile, z których można wygodnie korzystać i rozliczać się wraz z abonamentem, dołączają nowe serwisy – Showmax oraz Storytel.

- Uważnie obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Dla T‑Mobile, jako nowoczesnego operatora i dostawcy usług telekomunikacyjnych, mobilne video stanowi jeden z kluczowych kierunków rozwoju sieci. Kiedy jako pierwsi na rynku wprowadzaliśmy usługę Netflix dla naszych abonentów, a później serwis Supernet Video, wiedzieliśmy, że jesteśmy w czasie, gdy telewizja przenosi się do smartfonów. Dlatego dziś portfolio atrakcyjnych ofert dla klientów wzbogacamy o wspólną propozycję z Showmax i Storytel – mówi Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C w T‑Mobile. - Ważnym elementem takiej oferty jest możliwość płatności za usługi w rachunku T‑Mobile co jest rozwiązaniem prostym i bezpiecznym dla klienta – dodaje Markowski.

Serwis VOD Showmax dostępny jest w każdej chwili online i na urządzeniach mobilnych. Miłośnicy kina znajdą tam najpopularniejsze hity kinowe, jak również duży wybór najlepszych produkcji polskich. Każdy klient T‑Mobile (czy to usług abonamentowych, czy prepaid) będzie mógł korzystać z serwisu przez 90 dni za darmo (19,90 zł miesięcznie po okresie promocyjnym). Dodatkowa gratka czeka na posiadaczy usługi Supernet Video, ponieważ nawet intensywne korzystanie z serwisu nie pomniejszy ich paczki danych.

Dla fanów literatury, T‑Mobile udostępnia serwis Storytel – tysiące audiobooków dostępnych zawsze i wszędzie we własnej kieszeni. Wśród klasyków literatury, jak i najnowszych bestsellerów, każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą okazję. Korzystanie z przez pierwsze 30 dni z serwisu (także dla klientów usług abonamentowych i na kartę) będzie całkowicie darmowe. Aby skorzystać z oferty, wystarczy założyć konto na www.storytel.pl/tmobile i wybrać opcję płatności „Zapłać z T‑Mobile”. Przez pierwsze 30 dni słuchanie audiobooków bez limitu jest za darmo, potem 29,90 zł miesięcznie. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Standardowo obie usługi do tej pory są dostępne na rynku z 14-dniowym okresem try&buy.

 Supernet Video - oglądaj gdzie chcesz i co chcesz bez strachu o pakiet
Wygodne oglądanie filmów, seriali czy telewizji na żywo bez zużycia transferu danych oferuje usługa Supernet Video. Imponująca lista aktualnych partnerów obejmuje YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl, WP Pilot Chili Cinema. Usługa w zależności od wybranej preferowanej rozdzielczości to 5 zł (DVD) lub 15 zł (full HD) miesięcznie i można ją aktywować aplikacji mobilnej „Mój TMobile”, jak również wysyłając SMS-a pod bezpłatny numerem 80100 o treści DVD START albo HD START.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: