GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Rekordowa oferta Orange na kartę w mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-10 15:09 - dodaj komentarz
Oferta bez limitu jest dostępna dla nowych i obecnych klientów na kartę, różni się wielkością przyznawanych GB – im jesteś z nami dłużej, tym więcej GB otrzymujesz: staż do 1 roku: 15 GB w usłudze cyklicznej, 10 GB w usłudze jednorazowej, staż od 1 roku do 3 lat: 17 GB, powyżej 3 lat 20 GB. Koszt usługi wynosi 25 pln/msc. Pamiętaj! Warunkiem odnowienia usługi jest zapewnienie na Koncie Głównym abonenta środków potrzebnych do pokrycia opłaty za usługę tj. 25 zł.
Zmiana cen smartfonów w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-07 15:38 - dodaj komentarz
Tym razem w sieci Play kilka zmian cen smartfonów i tylko jedna nowość w ofercie na życzenie - Philips Xenium E106 tylko za 69zł w ofercie bez abonamentu! Idealny prezent pod choinkę, dla kogoś kto niekoniecznie potrzebuje smartfona. Zmiany cen w ofercie standardowej od 07.12.2018r.
Play: Promocja świąteczno-mikołajkowa dla posiadaczy prepaid
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:54 - dodaj komentarz
Jeśli masz numer w Play na Kartę, to już dziś możesz skorzystać z promocji mikołajkowo - świątecznej 20 GB za 10 zł (PREPAID) ważne 30 dni niezależnie od dnia aktywacji. By skorzystać z promocji, musisz zalogować się w aplikacji mobilnej Play24. Aktywacja jest jednorazowa.
Mikołajkowy bonus 50proc. więcej do doładowania online w usługach prepaid w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:36 - dodaj komentarz
Bonus 50% więcej do doładowania to mikołajkowa promocja Plusa dla użytkowników wszystkich usług na kartę. Promocja trwa tylko jeden dzień, czyli 6 grudnia, i żeby z niej skorzystać wystarczy doładować konto za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego kwotą od 30 zł do 99 zł. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża on ważności konta.
Mikołajki w nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:31 - dodaj komentarz
Pamiętaliście o wystawieniu buta? Znaleźliście w nim swój upominek? Jeśli nie, jeszcze nic straconego. Na Mikołajki nju mobile nie zwalnia tempa. Choć nadal trwa promocja z przeniesieniem numeru, to żółty kolega zaprasza po kolejne prezenty. By je dostać, wystarczy być klientem sieci i polecić ją znajomemu. Jeśli kupi on plan nju podstawowy lub nju internetowy, bądź przeniesie swój numer do nju, to obaj zgarną taki sam zestaw nagród.
Mikołajki w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:29 - dodaj komentarz
Z okazji Mikołajek Orange ma prezent dla klientów korzystających z usług na kartę: rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich, a dodatkowo 0,5 GB transferu. Jak odebrać swój prezent? Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści START pod numer 811. Uwaga: SMS musi zostać wysłany 6 grudnia br. Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 0,5 GB” będzie ważna do końca następnego dnia, czyli do piątku, 7 grudnia 2018 do północy (a dokładnie do godz. 23:59:59.30).
Świąteczna oferta od UPC (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-05 16:38 - dodaj komentarz
UPC Polska na Święta przygotowało najlepsze oferty pełne prezentów! Zastanawialiście się, co UPC Polska przygotowało na ten wyjątkowy czas w roku? Sprawdźcie naszą ofertę świąteczną „Kosmiczne Święta”. Propozycje z najszybszym internetem i najlepszą telewizyjną rozrywką wzbogacone zostały o dodatkowe pakiety telewizyjne dostępne na atrakcyjnych warunkach: dla fanów filmów i seriali HBO, a dla miłośników sportu - Polsat Sport Premium i Eleven Sports.
Świąteczna niespodzianka dla abonentów Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-04 15:48 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczny prezent. To dostęp do nawet 10 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat. Z „otwartego okno”, które potrwa do 7 stycznia 2019 r., można już korzystać od najniższego pakietu za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO. W tym roku dzięki świątecznej niespodziance abonenci platformy Cyfrowy Polsat będą mogli obejrzeć filmowe hity, ciekawe seriale czy bajki dla najmłodszych
Netflix w prezencie? Wystarczy wybrać internet w Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-03 15:28 - dodaj komentarz
Teraz przy wyborze internetu w Play dostajesz dostęp do wszystkich filmów i seriali w serwisie Netflix na 6 miesięcy w prezencie! Czas na popcorn! Teraz rodzinny wieczór filmowy jest jeszcze przyjemniejszy!
PLUS - Internet Mobilny na Święta (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-29 16:33 - dodaj komentarz
Teraz w Plusie abonament na Internet mobilny Plusa LTE przez trzy miesiące za darmo. Do wyboru mamy pakiety z samą kartą SIM oraz ze sprzętem, np. nowoczesnymi laptopami. Wyśmienita promocja Plusa. Dotychczas 6 miesięcy darmowego abonamentu można było uzyskać przenosząc numer, ale w okresie przedświątecznym rabat ten obejmuje wszystkich klientów. Ponadto Plus oferuje wiele smartfonów w obniżonych cenach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: