GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Startuje Loteria Plus - roczne pensje, smartfony i nagrody dla klientów na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-18 15:53 - dodaj komentarz
W świąteczny poniedziałek 22 kwietnia rozpoczyna się Loteria Plus. Łączna pula nagród to 384.000 zł brutto, w tym roczne pensje i smartfony Samsung Galaxy S9! Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci, którzy w okresie trwania loterii kupią i aktywują starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę, lub doładują swoje konto za min. 5 zł, a także zgłoszą się do gry. Loteria będzie trwała do 2 czerwca 2019 r. i jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Junior box w PLAY prezent idealny
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-18 15:32 - dodaj komentarz
Smartfon jest jednym z najbardziej popularnych prezentów dla najmłodszych. Przed nami kilka ważnych okazji w tym najważniejsza czyli Dzień Dziecka. Jak co roku wraca nasza promocja dla najmłodszych w bardzo ciekawej moim zdaniem odsłonie. Tym razem Play proponuje smartfony dwóch marek. Huawei lub Nokia. Rekomendowane zestawy : Huawei Y5II 2018 + smartband w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX S za 2 zł.
Play obniży dziś w nocy cenę trzech modeli OPPO
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-17 15:24 - dodaj komentarz
Pewnie słyszeliście o tej marce. Bardzo dobre recencje, bardzo dobra jakość i specyfikacje tylko cena. Cena mogłaby być niższa. I jest promocja. To idealny moment na zakup tych naprawdę dobrych smartfonów. Przecenione zostaną wszystkie trzy modele OPPO, które są w ofercie PLAY. AX , RX17 Neo i modeł nad którym sam się zastanawiałem czyli RX17 PRO z fantastycznym systemem ładowania baterii.
Internet taki, jakiego potrzebujesz w nowych ofertach Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-17 15:16 - dodaj komentarz
Taki wybór tylko w Plusie! Od 18 kwietnia będzie możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej już za 25 zł miesięcznie i samodzielnej decyzji czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie, czy Domowy Internet LTE. Nowa promocja to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy dużo korzystają z Internetu i posiadają abonament głosowy za 50 zł. Mogą oni już za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie chcą, w dwóch wariantach:
Personalizowane etui na telefon od PLUSHA
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-15 15:58 - dodaj komentarz
Plush po raz kolejny przygotował dla swoich nowych i obecnych klientów super promocję. Teraz można dostać za darmo personalizowane etui na telefon. W dzisiejszym świecie telefon to już nie tylko centrum dowodzenia życiem codziennym, ale również element stylizacji i kolejna przestrzeń, w której można wyrazić siebie. Już od dziś wszyscy użytkownicy ofert Plush na Kartę, Plush ABO lub Plush Internet mogą otrzymać etui FunnyCase na wybrany telefon i stworzyć jego własny wzór
Nowości sprzedażowo smartfonowe w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-12 15:20 - dodaj komentarz
Oto promocje które pojawią się w tym tygodniu w ofercie Play. Kupując zegarek + słuchawki JBL Endurance Sprint gratis. Termin promocji od 12.04.2019 do 17.04.2019. Promocja dotyczy zakupu wszystkich zegarków oraz wszystkich zestawów z zegarkiem (telefon + zegarek) w ofercie bez abonamentu i z abonamentem. Do każdego zegarka zostaną dołączone słuchawki JBL Endurance Sprint (wartość rynkowa ok. 199 zł). Ilość słuchawek ograniczona.
Kup, zarejestruj i doładuj starter Plusa, a otrzymasz 10 zł na zakupy w Żabce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-08 14:47 - dodaj komentarz
Od dziś każdy, kto kupi starter Plus Na Kartę lub Plush na Kartę może dostać 10 zł na zakupy w sklepach sieci Żabka. Startery należy kupić i zarejestrować w placówkach Poczty Polskiej, a następnie doładować konto za co najmniej 10 zł. Od 8 kwietnia dostępna jest nowa promocja Plusa „10 zł na zakupy w Żabce”, w ramach której można otrzymać specjalny e-kod na zakupy we wszystkich sklepach sieci handlowej Żabka na terenie całego kraju.
Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 25zł/mc (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-08 14:45 - dodaj komentarz
Czy widzieliście już rowerowy spot z udziałem Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka? Znani i lubiani aktorzy tym razem przypominają o usłudze cyklicznej w ofercie Orane na kartę, czyli „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” za 25zł/miesięcznie. Jeśli jeszcze nie widzieliście, to szybko zerknijcie. Usługa cykliczna na 31 dni daje nielimitowane połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi oraz 15 GB internetu w kraju i 2,09 GB w UE.
Play obniża i zmienia ceny na smartfony i wprowadza nowości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-08 14:35 - dodaj komentarz
Huawei P20 Pro jest dostępny za 1zł w ofercie L z dopłatą 70 zł miesięcznie Przecena z 1359zł + słuchawki bluetooth Huawei AM61 GRATIS. Fantastyczny smartfon z super aparatem. Uwaga! Słuchawki dostępne dla tych klientów, którzy zgłoszą się przez dedykowaną stronę. Zgłoszenia przyjmowane są w poniedziałek. Drugim smartfonem jest Motorola moto g7 Power za 1zł w ofercie M z dopłatą 30zł miesięcznie Przecena z 229zł. Fantastyczna bateria – power to nie pomyłka w nazwie!!!
Play przecenia produkty LG nawet o 30 proc.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-05 15:41 - dodaj komentarz
Od jutra w sieci Play, przez kolejne 7 dni zostanie przeceniona smartfonowa półka z logo LG. To kolejna w ostatnim czasie promocja sprzedaży smartfonów bez abonamentu w Play. Hitem jest smartfon LG G7 ThinQ który zostanie przeceniony z 2199 zł na 1498 !! Posiada ekran 6,1’’ QHD+ FullVision zawiera dodatkowe białe piksele zapewniające fantastyczny jasny obraz. Pozwala to oglądać zdjęcia czy filmy w niezwykłej palecie czystych i wyraźnych kolorów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: