GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Play: Nocna promocja na Xiaomi Mi 8 lite
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-24 15:08 - dodaj komentarz
Play mocno promouje swoją ofertę sprzedaży smartfonów bez abo. Jak w każdą środę wybieramy ciekawy model/modele i robimy sztuczkę z ceną. W tym tygodniu bardzo popularny model od bardzo popularnej w Polsce i w PLAY marki czyli Xiaomi. Tym razem wybrano model Mi 8 lite. W tej chwili kosztuje bez abo 1028, ale to się zmieni dziś wieczorem o 21 na play.pl. Taka promocja potrwa tylko kilkanaście godzin.
Plus na karte Ukraina – Loteria (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-24 15:04 - dodaj komentarz
22 kwietnia rozpoczęła się Loteria Plus. Łączna pula nagród to 384.000 zł brutto, w tym roczne pensje i smartfony Samsung Galaxy S9! Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci, którzy w okresie trwania loterii kupią i aktywują starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę, lub doładują swoje konto za min. 5 zł, a także zgłoszą się do gry. Do wygrania są 4.254 nagrody, których łączna wartość wynosi 384.000 zł brutto. Co tydzień, przez sześć kolejnych tygodni, losowana będzie nagroda główna,
Play: Jak zdobyć słuchawki Samsung Buds?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-23 15:32 - dodaj komentarz
Kup Galaxy z serii S10 z pamięcią 512GB lub 1 TB, a wyjątkowe słuchawki Galaxy Buds otrzymasz w prezencie! To wprawdzie promocja Samsunga, ale obowiązuje rownież klientów Play. Termin promocji od 15.04.2019 do 5.05.2019 (lub wyczerpania puli Nagród). Klienci, którzy kupią w PLAY jeden z telefonów z serii S10 z pamięcią 512GB lub 1 TB mają możliwość otrzymania słuchawek Galaxy Buds w prezencie. Telefon musi zostać aktywowany do 8 maja 2019 roku.
Wybieraj na swoich zasadach w nowych ofertach Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-23 15:10 - dodaj komentarz
Tylko w Plusie taki wybór! Nowy abonament z trzema usługami premium do wyboru: HBO GO lub Liga Mistrzów UEFA w IPLI lub TIDAL w cenie abonamentu - to nowości w ofercie Plusa dostępne od 25 kwietnia. Plus wprowadza nowy abonament w ofercie głosowej oraz dodaje całkowicie nową usługę, czyli znany i popularny serwis muzyczny TIDAL! Od 25kwietnia dostępny będzie abonament, w cenie którego można na całą długość umowy wybrać jedną z trzech usług premium.
Play: Nawet 200 GB bonusu po doładowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 16:02 - dodaj komentarz
Sieć Play wprowadza dziś, nową promocję dla klientów prepaid. Promocja polega na tym, że po aktywacji starterów Play na Kartę i Play internet na Kartę klienci będą dostawali darmowe GB. Dokładnie – 6 GB dla Play na Kartę i Formuła Play na Kartę, ważność bonusu 10 dni. I dla Play internet na kartę 5 zł – 7 GB, ważność bonusu 7 dni. Play internet na kartę 9 zł – 10 GB, ważność bonusu 7 dni. Darmowe GB po aktywacji startera i doładowaniu.
Nowy MIX BOX T‑Mobile z figurką kolekcjonerską z filmu Avengers
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 15:39 - 1 komentarz
Nowy film Marvela „Avengers. Koniec gry” w kinach już 25 kwietnia, a od 19 kwietnia w T‑Mobile startuje nowa oferta MIX BOX: oprócz smartfonów w doskonałych cenach w zestawie znajdą się figurki Funko POP! Avengers z głównymi bohaterami superprodukcji. Kolekcjonerskie boxy – świetny pomysł na prezent. W zestawie kolekcjonerskim dostępnym w T‑Mobile można będzie otrzymać jedną z czterech zabawek przedstawiających najpopularniejsze postacie filmu Marvela: czyli Iron Mana, Kapitana Amerykę,
Startuje Loteria Plus - roczne pensje, smartfony i nagrody dla klientów na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-18 15:53 - dodaj komentarz
W świąteczny poniedziałek 22 kwietnia rozpoczyna się Loteria Plus. Łączna pula nagród to 384.000 zł brutto, w tym roczne pensje i smartfony Samsung Galaxy S9! Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci, którzy w okresie trwania loterii kupią i aktywują starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę, lub doładują swoje konto za min. 5 zł, a także zgłoszą się do gry. Loteria będzie trwała do 2 czerwca 2019 r. i jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Junior box w PLAY prezent idealny
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-18 15:32 - dodaj komentarz
Smartfon jest jednym z najbardziej popularnych prezentów dla najmłodszych. Przed nami kilka ważnych okazji w tym najważniejsza czyli Dzień Dziecka. Jak co roku wraca nasza promocja dla najmłodszych w bardzo ciekawej moim zdaniem odsłonie. Tym razem Play proponuje smartfony dwóch marek. Huawei lub Nokia. Rekomendowane zestawy : Huawei Y5II 2018 + smartband w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX S za 2 zł.
Play obniży dziś w nocy cenę trzech modeli OPPO
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-17 15:24 - dodaj komentarz
Pewnie słyszeliście o tej marce. Bardzo dobre recencje, bardzo dobra jakość i specyfikacje tylko cena. Cena mogłaby być niższa. I jest promocja. To idealny moment na zakup tych naprawdę dobrych smartfonów. Przecenione zostaną wszystkie trzy modele OPPO, które są w ofercie PLAY. AX , RX17 Neo i modeł nad którym sam się zastanawiałem czyli RX17 PRO z fantastycznym systemem ładowania baterii.
Internet taki, jakiego potrzebujesz w nowych ofertach Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-17 15:16 - dodaj komentarz
Taki wybór tylko w Plusie! Od 18 kwietnia będzie możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej już za 25 zł miesięcznie i samodzielnej decyzji czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie, czy Domowy Internet LTE. Nowa promocja to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy dużo korzystają z Internetu i posiadają abonament głosowy za 50 zł. Mogą oni już za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie chcą, w dwóch wariantach:
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: