GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Netflix w T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-05 14:44 - dodaj komentarz
Wprowadzając ofertę konwergentną Magenta 1, T-Mobile obiecał dostarczać klientom wszystko, co najlepsze, a w szczególności wysokiej jakości filmy i seriale. W rezultacie od połowy zeszłego roku operator udostępnia swoim klientom pakiety usług z dostępem do platformy Netflix. Z kolei od 5 maja nowi i obecni użytkownicy T-Mobile w pakiecie z ofertą „M” otrzymają tę najlepszą rozrywkę na pół roku w prezencie.
Orange - 5 zł extra za doładowanie BLIKIEM
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-05 14:37 - dodaj komentarz
Dzisiaj Orange startuje z nową promocją na kartę. Każde doładowanie kwotą minimum 30 zł nagradzane jest bonusem – doładowaniem o wartości 5 zł. Warunki? Doładowanie trzeba wykonać przez stronę https://doladowania.orange.pl/ i opłacić je BLIKIEM. Z promocji można skorzystać tylko raz na danym numerze telefonu. Doładowanie automatycznie trafi na konto, a potwierdzenie otrzymacie SMSem. Lepiej się pospieszyć – promocja potrwa do końca maja lub do wyczerpania promocyjnej puli doładowań.
Super Deal, czyli najlepsze oferty majowe od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-05 14:32 - dodaj komentarz
O połowę niższe opłaty przez pół roku, szybki internet domowy za symboliczną złotówkę czy świetne filmy i seriale w prezencie na 6 miesięcy – to tylko niektóre z korzyści, po jakie mogą sięgnąć nowi i obecni klienci T-Mobile, wybierając majówkowe oferty „Super Deal”. Użytkownicy, którzy cenią sobie dobre okazje, z najnowszych promocji magentowego operatora będą mogli skorzystać już 5 maja.
Kolejny, darmowy pakiet 10 GB dla klientów Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-04 14:59 - dodaj komentarz
Orange zdecydowało, że w maju dalej będzie Was wspierać, ułatwiając kontakt z bliskimi, pracę zdalną czy naukę. Od dzisiaj – jeśli jesteście klientami indywidualni i biznesowi głosowych ofert na abonament oraz prepaid Orange – możecie otrzymać dodatkowe, darmowe 10 GB na internet. Uprzedzając Wasze pytania od razu informujemy, że z tego pakietu nie mogą skorzystać klienci Orange Flex i nju mobile. Dla użytkowników nju jest pakiet 9 GB, który również przedłużamy na maj.
Oferta tygodnia w Orange: Samsung Galaxy S10 Lite
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-30 14:05 - dodaj komentarz
Dzisiaj czwartek, więc mamy nową ofertę tygodnia. Od dzisiaj kupicie Samsung Galaxy S10 Lite, czyli nowy model z rodziny S, aż 408 zł taniej! Obniżka dotyczy planów mobilnych, pakietów Orange Love oraz oferty bez umowy na usługi telekomunikacyjne. Oferta potrwa do środy, 6 maja br. Wybierając Plan Mobilny 55 zapłacicie miesięczną ratę wysokości 100 zł, a w przypadku Planu Mobilnego 75 – 90 zł. Z pakietem Orange Love rata wyniesie 100 zł/mc w pakiecie Standard, 90 zł/mc –
Pięć darmowych gigabajtów od T‑Mobile na majówkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-29 15:10 - dodaj komentarz
Przedłużony weekend majowy już na horyzoncie, więc oczekiwanie na cotygodniowy odpoczynek będzie tym razem nieco krótsze. Dlatego też już w ten czwartek, 30 kwietnia, T‑Mobile udostępni swoim klientom indywidualnym bezpłatny pakiet 5 GB, aby mogli przygotować się na majówkę, np. organizując wideokonferencję z przyjaciółmi lub ciesząc się nowościami dostępnymi na platformach VOD w domowym zaciszu. Bonus będzie można tradycyjnie odebrać w aplikacji Mój T‑Mobile.
Kup Samsunga S20+, a A51 zgarnij za 1 zł/mc
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-28 14:12 - dodaj komentarz
Wiosna to dobry moment na nowości. Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestaw dwóch nowiutkich smartfonów: tegoroczny Samsung Galaxy S20+/S20 Ultra plus grudniowy model Galaxy A51. Do wybranego Samsunga z serii S20 dobieracie A51, a jego cena w tym zestawie to, uwaga, złotówka miesięcznie! Jeśli zdecydujecie się na zestaw S20 Ultra i A51 w Planie Mobilnym 75, to jego cena wyniesie 221,99 zł/mc i 299 zł na start. Natomiast za duet S20+ i A51, w tym samym Planie Mobilnym zapłacicie 181 zł/mc
Rozpocznij Majówkę z Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-27 13:16 - dodaj komentarz
Już za parę dni oficjalnie zaczynamy majówkę. W tym roku spędzimy ją pewnie bardziej stacjonarnie – w domach, ogródkach i na balkonach. Świętując warto być w kontakcie ze znajomymi, dlatego w Orange na kartę przygotowano promocję na majówkę. Od dzisiaj do niedzieli 3 maja br. skorzystacie z usługi Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet 5GB” za 0 zł. Promocja potrwa przez 5 pełnych dni od momentu aktywacji.
#ZostańWDomu i odbierz nawet 10 GB za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-27 12:57 - dodaj komentarz
Wiemy, jaką popularnością cieszą się akcjePlay, gdzie możecie zgarnąć dodatkowy pakiet danych. Dlatego też od jutra (28.04) operator rusza z promocją, w ramach której znowu możecie zgarnąć nawet 10 GB za darmo! Jednocześnie chce budować odpowiedzialną postawę i prosi Was o (w miarę możliwości) pozostanie w domu. Jak je zdobyć? W naszej aplikacji Play24 na pulpicie znajdziecie taką sekcję: Zostań w domu i zgarniaj Giga.
Cotygodniowe prezenty, czyli 10 GB w aplikacji Mój T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-24 14:49 - dodaj komentarz
Stało się już małą tradycją, że T‑Mobile rozdaje darmowe gigabajty internetu w ramach akcji Happy Fridays. Zwłaszcza teraz klienci doceniają bonusowe pakiety, dzięki którym mogą swobodnie surfować po sieci. W tym tygodniu w aplikacji Mój T‑Mobile przygotowaliśmy kolejną dużą paczkę 10 GB - zupełnie za darmo. Już od połowy marca T‑Mobile realizuje różnorodne działania pod wspólnym hasłem „Jesteśmy dla Ciebie”, aby wesprzeć swoich klientów w tym wyjątkowym okresie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: