GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

3 miesiące bez abonamentu w ofercie wakacyjnej platformy nc+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-21 16:12 - dodaj komentarz
Platforma nc+ przygotowała promocję „Wakacje od abonamentu”, w ramach której Klienci zawierający nowe umowy na pakiety Telewizji oraz pakiety Telewizja, Internet, Telefon nie zapłacą za abonament nawet przez pierwsze 3 miesiące. Klienci nc+ mogą wybierać spośród kilku bogatych pakietów telewizyjnych, dostępnych również w ofercie łączonej z internetem i telefonem.
Play: obniżki i nowe modele
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-21 15:55 - dodaj komentarz
Cztery nowe modele oraz cztery nowe zestawy trafiły do sieci Play i będą do Waszej dyspozycji. Przede wszystkim do oferty standardowej trafiły: Samsung Galaxy J7 (2017) dual SIM i Xiaomi Redmi Note 4 64 GB dual SIM. To naprawdę fajnie wykonane modele z większymi wyświetlaczami. Do tego do oferty na życzenie trafiły : Nokia 3 i MaxCom MM831 3G.
2xSzybciej – UPC Polska przyspiesza internet swoim klientom
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 16:02 - dodaj komentarz
UPC Polska wyznacza rynkowe trendy przyspieszając ponad 2-krotnie internet swoim klientom. Dzięki temu średnia oferowana prędkość, z jakiej korzysta ponad 1 mln klientów internetu UPC, przekroczy 100 Mb/s, pozwalając na jeszcze swobodniejszy dostęp do cyfrowej rozrywki. To kolejny przykład inwestycji operatora w poprawę jakości i zwiększanie satysfakcji obecnych klientów. Dzięki temu UPC umacnia pozycję lidera cyfrowych usług, dostarczając najwyższą średnią prędkość internetu w Polsce.
Biznes bez ograniczeń w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-06 14:46 - dodaj komentarz
T-Mobile 6 lipca br. wprowadza nową ofertę Biznes w Europie bez limitów w kraju oraz otwierającą granice dla biznesu. Przedsiębiorcy otrzymują, zarówno w Polsce jak i w UE, nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto Internet w telefonie bez limitu danych w kraju oraz duże pakiety danych do wykorzystania podczas podróży w Europie.
Happy Hours w Cyfrowym Polsacie – aż 100 GB za 49,99 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:41 - dodaj komentarz
Na stronie www.cyfrowypolsat.pl ruszyła promocja, w której klienci mogą otrzymać aż 100 GB Internetu LTE Plus za jedyne 49,99 zł/mies. Promocja z super dużym pakietem internetowym dostępna jest tylko w sklepie internetowym Cyfrowego Polsatu do 13 lipca. W ramach limitowanej, trwająca od 3 do 13 lipca br. promocji dostępny jest pakiet 100 GB za jedyne 49,99 zł/mies. wraz ze sprzętem w umowie na 24 miesiące.
Co roku nowy smartfon dla przedsiębiorców w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 16:06 - dodaj komentarz
Tylko do końca lipca kupując Samsung Galaxy S8 w T-Mobile można skorzystać z wyjątkowej promocji. Ten model nie dość, że będzie o 200 złotych tańszy, to jeszcze można po roku wymienić go na nowy. Sezonowa oferta operatora skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, dla których ważne jest podążanie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W biznesie smartfon to nie tylko bardzo ważne narzędzie pracy, pozwalające na pozostawanie w ciągłym w kontakcie z partnerami,
Nowa oferta T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU i kompromisów (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 15:58 - dodaj komentarz
T-Mobile od jutra, 4 lipca, 2017 r. wprowadza do swojego portfolio zupełnie nową ofertę z nielimitowanymi rozmowami (również w UE), SMS-ami i MMS-ami oraz nieskończoną liczbą gigabajtów już od 30 zł. A dla serialomaniaków – w ofercie ze smartfonem Netflix przez rok za darmo. T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU to najnowsza propozycja operatora w segmencie usług abonamentowych, skierowana do rynku prywatnego. Dostępna będzie w każdym kanale sprzedaży Operatora już od jutra, 4 lipca.
Play: Zakręcone giga 1 Big Milk = 1 kod = 1 GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-29 16:55 - dodaj komentarz
Lato powoli się na rozkręca, a my rozkręcamy akcję Zakręcone Giga! W skrócie: 1 Big Milk = 1 kod = 1 GB. Jak uzyskać taki bonus? Idziecie do sklepu Żabka lub Fresh Market, wybieracie swój ulubiony Big Milk, wraz z paragonem otrzymacie też wydruk z kodem i instrukcją jak go wykorzystać.
W nju z rachunkiem wszystkie połączenia za max 19 zł, a nawet mniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-29 16:38 - dodaj komentarz
Wakacje już niemal w pełni, ale nie wszyscy zajmują się wyłącznie pakowaniem walizek. Na przykład nasze koleżanki i koledzy z nju postanowili zapakować coś innego i tak zrobili. Chyba nieźle im poszło, bo do abonamentów za max 19 i 29 złotych zapakowali wszystkie połączenia z numerami stacjonarnymi, które dotąd były dodatkową opcją do wyboru za 10 zł miesięcznie. To znaczy, że od dziś we wszystkich planach nju z rachunkiem mamy nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne w kraju
Znów 2x więcej GB w ramach HAPPY DAYS w Sklepie Internetowym Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-23 14:59 - dodaj komentarz
Ponownie można mieć 100 GB w abonamencie za 49,99 zł w ofercie dostępnej wyłącznie na www.plus.pl. Z promocji „2x więcej GB" można skorzystać do 30 czerwca br. Ruszyła kolejna promocja w Sklepie Internetowym Plusa, w której można mieć Internet z dwukrotnie większym pakietem podstawowym, czyli 100 GB w abonamencie za 49,99 zł przy umowach zawieranych na 24 miesiące z modemem lub ruterem.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: