GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Idealne prezenty na Święta w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-08 15:19 - dodaj komentarz
Śnieg co prawda jeszcze nie spadł, ale niskie temperatury już dają o sobie znać. O tej porze roku Play uruchamiło świąteczne promocje. Dla Was są wyjątkowe zestawy prezentów: Samsung Galaxy A70 taniej o 468 zł i TIDAL przez 6 miesięcy w prezencie To naprawdę świetny telefon – 6,7 calowy wyświetlacz super AMOLED prezentujący nasycone kolory. Dodatkowo 3 aparaty – 32 Mpix, 8 Mpix (ultraszerokokątny) i 5 Mpix (wykrywający głębię) i czytnik linii papilarnych w ekranie.
Telewizor oraz drugi smartfon w prezencie w świątecznej ofercie Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-07 14:37 - dodaj komentarz
Do Świąt jeszcze kilka tygodni, ale już teraz warto się zastanowić, jakie prezenty najbardziej ucieszą naszych bliskich. Może nowy smartfon lub telewizor dla całej rodziny? Klienci, którzy kupią lub przedłużą umowę na pakiet Orange Love z telewizją, otrzymają w prezencie 32-calowy telewizor. Jeśli dodatkowo zdecydują się na zakup smartfona na raty ze świątecznej oferty, drugie urządzenie otrzymają także w prezencie.
PAKIET EKSTRA 6 GB za Mobilną Aplikację Plus Online
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-06 14:40 - dodaj komentarz
Plus wraca z niespodziankami za użytkowanie specjalnej aplikacji służącej do zarządzania kontem klienta. Dostępna już jest nowa promocja „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online”. Z promocji „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” mogą skorzystać użytkownicy głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Wystarczy pobrać na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET włączyć udostępnioną promocję.
Plus: TIDAL, HBO i Liga Mistrzów UEFA przez trzy miesiące w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-04 15:51 - dodaj komentarz
Świąteczna niespodzianka w Plus Abonament, czyli serwis muzyczny TIDAL, pakiet filmowy HBO oraz europejskie puchary - Liga Mistrzów i Liga Europy przez trzy miesiące w prezencie! Dostępna jest nowa promocja, dzięki której klienci mają możliwość jednoczesnego bezpłatnego korzystania ze wszystkich trzech usług premium oferowanych w sieci Plus! Od 4 listopada Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług: TIDAL, IPLA
Przenieś telewizję do 4K z ofertą CANAL+ i telewizorem SONY
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-25 15:49 - dodaj komentarz
Platforma CANAL+ wspólnie z SONY i bankiem Credit Agricole przygotowała nową ofertę dla swoich abonentów, którzy od 8 października tego roku zdecydują się na przedłużenie umowy na usługi telewizyjne i chcą przenieść swoją telewizję do świata 4K. W ramach nowej oferty abonenci platformy CANAL+ przedłużający umowy będą mogli skorzystać z możliwości zakupu telewizora 4K HDR marki SONY w atrakcyjnej cenie w ratach 0% (RRSO 0%).
Nowe GIGA pakiety internetu w Heyah
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-22 15:45 - dodaj komentarz
Heyah uruchamia nową promocję i oferuje klientom, korzystającym z taryfy „Dniówka”, dwa nowe GIGA pakiety – 15 GB i 45 GB. Dzięki ofertom klienci mogą w kilku prostych krokach znacząco powiększyć swoje pakiety. Promocja obowiązuje od 21 października br. Internet mobilny staje się dla Polaków nieodłącznym elementem codziennego życia – według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej już ponad 90% badanych posiadających smartfony, korzysta systematycznie z internetu mobilnego.
Orange: Telefon tańszy nawet o 240 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-17 15:14 - dodaj komentarz
Orange przypomina o promocji, która trwa już od pewnego czasu, a możecie z niej skorzystać do końca października br. Kto może skorzystać z promocji? Kod rabatowy na telefon jest przyznawany klientom Orangeprzy zakupie nowej karty SIM. To oznacza, że jeśli wybierzecie umowę na Plan Mobilny 55 lub 75, otrzymacie rabat na telefon na kwotę 10 zł/mc. To daje łącznie oszczędność 240 zł przez cały czas trwania umowy (24 miesiące).
Play: HTC Desire 19+ taniej i z bezprzewodowym głośnikiem w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-14 14:40 - dodaj komentarz
Dzisiaj Play uruchomiło promocję tygodnia – HTC Desire 19+ w SOLO M za 85 zł miesięcznie jest teraz dostępny za 1 zł zamiast standardowych 199 zł! Dodatkowo do zamówień złożonych w eshopie dodawany będzie bezprzewodowy głośnik Bluetooth HP S6500 w prezencie! Dlaczego warto? To przede wszystkim duży ekran 6,2″, złącze USB-C i pojemna bateria 3850 mAh. Dodatkowo aparat z szerokim kątem i NFC umożliwiające na przykład płatności zbliżeniowe.
Orange Flex – bonusy na start z Revolut
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-09 15:27 - 7 komentarzy
To proste. Każdy kto dołączy do Orange Flex i podczas aktywacji oferty doda w aplikacji kod promocyjny otrzyma 50 zł. Wystarczy, że zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, a bonus w wysokości 50 zł wpłynie na Twoje konto w aplikacji Orange Flex. Pieniądze z łatwością można zwrócić na kartę płatniczą poprzez jedno kliknięcie w zakładce „Polecaj i zarabiaj” w aplikacji. Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, pobierz aplikację klikając w link a kod promocyjny wczyta się automatycznie!
Play: Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-09 15:19 - dodaj komentarz
Papierowy bilet na autobus i tramwaj czy metro idzie w odstawkę! Po tym jak jako pierwsi wprowadziliśmy płatności za bilety do rachunku Play, przyszła pora aby zachęcić i przekonać tych nieprzekonanych, do wypróbowania Zapłać z Play jako metody płatności w SkyCash. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może do końca października skorzystać z promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: