GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

T-Mobile: Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy A7 za 1zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-17 16:20 - dodaj komentarz
Superokazje na święta! Wybierz Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy A7 w supercenie. Oferta T-Mobile ważna jest do jej wycofania lub wyczerpania zapasów. Galaxy S8 wyposażony jest w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,8 cala. Posiada wodoodporną i pyłoszczelną obudowę - certyfikat IP68. Procesor wykonany w technologii 10 nm. Duży ekran w połączeniu z nowymi proporcjami ekranu 18.5:9 gwarantują wyjątkowe wrażenia
10 GB ekstra do odebrania w aplikacji Mój T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:18 - dodaj komentarz
Klienci T‑Mobile od niedawna mają pełen dostęp do nowej aplikacji mobilnej Mój T‑Mobile. Zaprojektowane od podstaw wg najnowszych standardów (user experience, szata graficzna, silnik) rozwiązanie pozwoli szybciej i łatwiej zarządzać usługami, sprawdzić potrzebne informacje związane z płatnościami czy ustawić automatyczne płatności - nawet 30 razy szybciej niż dzwoniąc do biura obsługi! A to tylko kilka z wielu możliwości, które daje nowa aplikacja.
Play rozdaje nagrody na Święta
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-10 15:23 - dodaj komentarz
Play rozdaje prezenty, zupełnie za free ot tak z okazji Świąt, z miłości a tak naprawdę chceWam podziękować! Kilka dni temu na Play24 wystartowała akcją, w której przez wiadomość pull (slang marketingowy) Play rozdaje klientom kod do strony: swietazplay.pl. Kolejny powód do tego, żeby mieć Play24 o ile ktoś z Was go jeszcze nie ma. Za pomocą kodu, możecie wejść na tę stronę i tam wybrać nagrodę od jednego z 8 partnerów (tę, która im się spodoba).
Prezenty od Orange na święta Huawei (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-10 15:17 - dodaj komentarz
Kup Huawei Mate 20 lite z wybranym Planem Komórkowym, a drugi Huawei Mate Y7 Prime dostaniesz w prezencie. Plany Komórkowe: Optymalny i Wzbogacony, oferują internet bez limitu GB, nielimitowane połączenia, SMS i MMS w kraju i w roamingu UE oraz 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady. Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Orange, mogą otrzymać nawet 3 miesiące abonamentu za 0 zł.
Rekordowa oferta Orange na kartę w mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-10 15:09 - dodaj komentarz
Oferta bez limitu jest dostępna dla nowych i obecnych klientów na kartę, różni się wielkością przyznawanych GB – im jesteś z nami dłużej, tym więcej GB otrzymujesz: staż do 1 roku: 15 GB w usłudze cyklicznej, 10 GB w usłudze jednorazowej, staż od 1 roku do 3 lat: 17 GB, powyżej 3 lat 20 GB. Koszt usługi wynosi 25 pln/msc. Pamiętaj! Warunkiem odnowienia usługi jest zapewnienie na Koncie Głównym abonenta środków potrzebnych do pokrycia opłaty za usługę tj. 25 zł.
Zmiana cen smartfonów w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-07 15:38 - dodaj komentarz
Tym razem w sieci Play kilka zmian cen smartfonów i tylko jedna nowość w ofercie na życzenie - Philips Xenium E106 tylko za 69zł w ofercie bez abonamentu! Idealny prezent pod choinkę, dla kogoś kto niekoniecznie potrzebuje smartfona. Zmiany cen w ofercie standardowej od 07.12.2018r.
Play: Promocja świąteczno-mikołajkowa dla posiadaczy prepaid
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:54 - dodaj komentarz
Jeśli masz numer w Play na Kartę, to już dziś możesz skorzystać z promocji mikołajkowo - świątecznej 20 GB za 10 zł (PREPAID) ważne 30 dni niezależnie od dnia aktywacji. By skorzystać z promocji, musisz zalogować się w aplikacji mobilnej Play24. Aktywacja jest jednorazowa.
Mikołajkowy bonus 50proc. więcej do doładowania online w usługach prepaid w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:36 - dodaj komentarz
Bonus 50% więcej do doładowania to mikołajkowa promocja Plusa dla użytkowników wszystkich usług na kartę. Promocja trwa tylko jeden dzień, czyli 6 grudnia, i żeby z niej skorzystać wystarczy doładować konto za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego kwotą od 30 zł do 99 zł. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża on ważności konta.
Mikołajki w nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:31 - dodaj komentarz
Pamiętaliście o wystawieniu buta? Znaleźliście w nim swój upominek? Jeśli nie, jeszcze nic straconego. Na Mikołajki nju mobile nie zwalnia tempa. Choć nadal trwa promocja z przeniesieniem numeru, to żółty kolega zaprasza po kolejne prezenty. By je dostać, wystarczy być klientem sieci i polecić ją znajomemu. Jeśli kupi on plan nju podstawowy lub nju internetowy, bądź przeniesie swój numer do nju, to obaj zgarną taki sam zestaw nagród.
Mikołajki w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-06 15:29 - dodaj komentarz
Z okazji Mikołajek Orange ma prezent dla klientów korzystających z usług na kartę: rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich, a dodatkowo 0,5 GB transferu. Jak odebrać swój prezent? Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści START pod numer 811. Uwaga: SMS musi zostać wysłany 6 grudnia br. Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 0,5 GB” będzie ważna do końca następnego dnia, czyli do piątku, 7 grudnia 2018 do północy (a dokładnie do godz. 23:59:59.30).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: