GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

20 GB w Orange  – prezent na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-07 14:47 - dodaj komentarz
Orange znów rusza z kolejną promocją w Orange na kartę. Sprawdźcie, co zrobić, by zdobyć darmowe gigabajty i mieć więcej internetu na lato. Klienci prepaid już teraz mogą skorzystać z prezentu, którym jest pakiet 20GB na 20 dni. Odebrać można go w aplikacji Mój Orange lub logując się na swoje konto internetowe Orange – wchodząc do zakładki Pakiety i Usługi. Bonus jest bezpłatny, nie ma SMS-ów aktywujących, a każdy klient z promocji może skorzystać tylko raz.
2500 GB za darmo przez rok w Orange na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 14:09 - dodaj komentarz
Nawet 2500 darmowych GB w Orange na kartę z usługą Bez limitu. Na użytkowników Orange na kartę czeka bonus i to naprawdę duży. Sprawdźcie, jak zgarnąć aż 2500 gigabajtów i na czym polega nowa akcja. W Orange promocje się sumują! 12 kwietnia uruchomiono promocję 2400 GB za darmo przez rok dla wszystkich klientów, mających aktywną cykliczną usługę: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB + 5G pass – w wersji za 35 zł lub za 39 zł miesięcznie. Mogą oni otrzymać 12 paczek po 200 GB każda, które włączają się po aktywacji
Nowe oferty dla firm – w tym 2 abonamenty w cenie 1
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 13:43 - dodaj komentarz
Play ma także atrakcyjne nowości dla przedsiębiorców, którzy wybierają nasze oferty dla firm! 2 abonamenty w cenie 1. To specjalna promocja dla wszystkich, którzy przenoszą swoją działalność do Play! Dzięki temu dwa numery z dużą paczką danych otrzymacie już od 50 zł miesięcznie. Łącz usługi i zgarnij rabaty. Jeśli do swoich firmowych numerów dodasz światłowód Play (niezależnie czy już go posiadasz czy dopiero się na niego decydujesz) możesz zgarnąć aż 20 zł zniżki miesięcznie!
Przejdź do T-Mobile i korzystaj z abonamentu komórkowego za 0 zł przez 9 miesięcy
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 14:14 - dodaj komentarz
Dobrze jest znaleźć korzystną ofertę z urządzeniem mobilnym, ale w T-Mobile zdecydowanie najlepiej! Teraz każda osoba, która przeniesie numer do magentowej sieci i postawi na plan taryfowy „L Nielimitowana” z internetem bez limitu prędkości i danych przez 9 miesięcy będzie mogła korzystać z abonamentu za 0 zł. Do kompletu może dobrać zaś jeden z bogatej oferty smartfonów, np. model Motorola Moto G32 lub OPPO Reno8 T. Akcja promocyjna obowiązuje do 30 czerwca.
Prezenty i zmiany usług w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 14:11 - dodaj komentarz
Orange ma dla nas sporo niespodzianek. W Orange na kartę pojawią się też nowe oferty, promocje i ulepszone usługi. Promocje dostępne są również w aplikacji Mój Orange w zakładce Pakiety i Usługi. Aby skorzystać z nich – klient musi mieć możliwość wykonywania połączeń na swoim koncie. Każdy z SMS-ów aktywacyjnych jest bezpłatny. Dodatkowo, w usługach cyklicznych, jakiś czas temu wprowadzono przechowywanie gigabajtów przez 31 dni.
Niższe ceny smartfonów oraz zestawów z zegarkami Samsung w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:47 - dodaj komentarz
W Plusie rusza obniżka na smartfony marki Samsung z serii Galaxy – Samsung Galaxy Z Flip 4 5G oraz Samsung Galaxy Z Fold 4 5G. Decydując się na zakup objętych promocją smartfonów, można dodatkowo dokupić smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 40mm lub Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm w atrakcyjnej cenie. Decydując się na jedną z poniższych ofert można skorzystać z promocji zapewniającej dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Ponadto, operator sieci Plus udostępnia wszystkim użytkownikom najszybsze 5G w Polsce bez dodatkowych opłat.
Nawet 4800 GB na rok w Play na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:30 - dodaj komentarz
Nawet 4800 GB do wykorzystania przez rok. Nowe pakiety bez limitu, także z minutami do Ukrainy. Regularne i bezpieczne doładowania automatyczne. Każdy pretekst do otrzymywania prezentów jest dobry, dlatego Play przedstawia nowe promocje i korzystne pakiety w swoich ofertach na kartę. Swobodny dostęp do szybkiego internetu i rozmowy bez limitu zapewniają klientom Play wolność wyboru. Dzięki nowej ofercie, klienci Play na Kartę mogą bez obaw oglądać filmy, surfować po sieci czy być w stałym kontakcie z bliskimi.
Startery T-Mobile z prezentem w salonikach Kolportera
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:47 - dodaj komentarz
Operator telefonii komórkowej – T-Mobile – wprowadził na rynek nowy zestaw startowy w limitowanej edycji z prezentem. Produkt dostępny jest w całej sieci saloników Kolportera. Nowy starter T-Mobile 2400 GB ekstra przez cały rok, jest dedykowany głównie tym, którzy wiele czasu poświęcają na serfowaniu w internecie. Klient kupujący ten starter, będzie korzystał z taryfy GO! M w T-Mobile na kartę, dzięki której po każdym doładowaniu zyska dodatkowe gigabajty ekstra.
Pakiety bonusów od Orange i nju
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:42 - dodaj komentarz
1 czerwca w Orange świętują nie tylko dzieci. Nasi klienci, w ramach podziękowania – że są z nami, otrzymują pakiety gigabajtów na całe lato. W nju mobile również czekają gorące atrakcje. Z prezentów skorzystać mogą użytkownicy Orange – indywidualni i biznesowi, klienci ofert na abonament oraz klienci nju na abonament i nju na kartę. Im wszystkim z pewnością nie zabraknie latem gigabajtów. Przydadzą się one do surfowania po internecie, grania, oglądania filmów, słuchania muzyki, rozmów z bliskimi, pracy i czego tylko się zapragnie.
30 GB w prezencie od Mój Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-31 14:39 - dodaj komentarz
Niedawno Orange miał małe wewnętrzne święto – ponad 100 edycji Śród z Mój Orange. Mamy kolejny tydzień i nową środę – rozdajemy prezenty. Odbierzcie gigabajty. Środy z Mój Orange to już tradycja – cotygodniowy bonus, upominek, rabat w pomarańczowej aplikacji, z której mogą korzystać użytkownicy usług abonamentowych. To także spore ułatwienie dla klientów, bo mają tam dostęp do wszystkiego. W jednym miejscu mogą sprawdzić swoje konto, opłacić rachunki, wygodnie skontaktować się z obsługą, buszować po naszym sklepie online i
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: