GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Oferta tygodnia w Orange: sprzęt marki Denon
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 15:12 - dodaj komentarz
W aktualnej ofercie tygodnia Orange są dwa urządzenia, które na pewno ucieszą fanów czystego dźwięku. Zestaw kina domowego Soundbar DHT-S316 oraz Mini wieża stereo z Wi-Fi, oba marki Denon. Tego producenta nie trzeba przedstawiać audiofilom. A jeśli dopiero zaczynacie przygodę ze sprzętem audio, warto skorzystać z trwającej obniżki cen. DHT-S316 Soundbar taniej o 216 zł. Obniżka dotyczy Planów Mobilnych 55 i 75 oraz pakietów Orange Love: Standard, Extra i Premium.
Smartfony za złotówkę na 9. urodziny T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:53 - dodaj komentarz
Urodziny to czas prezentów, ale – jak się okazuje – nie tylko dla samego jubilata! Swoje dziewiąte urodziny T-Mobile Polska chce świętować razem z klientami i to właśnie dla nich przygotował niespodzianki z tej okazji. Od 5 czerwca w sklepie internetowym operatora użytkownicy będą mogli nabyć aż dziewięć smartfonów czołowych producentów za symboliczną złotówkę.
3 miesiące za 0 zł na wszystkie smartfony w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:41 - dodaj komentarz
Kup dowolny smartfon z abonamentem, a my zapłacimy pierwsze trzy raty – to propozycja Orange na rozpoczynający się sezon letni. Oferta startuje dzisiaj i dotyczy Planów Mobilnych 45, 55 i 75, Planów Firmowych oraz pakietów Orange Love. Skorzystają z niej klienci, którzy do 1 lipca br. podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę abonamentową na kolejne 24 miesiące. Promocja obejmuje wszystkie telefony oferowane przez operatora w tym najnowsze modele marki Samsung, Xiaomi, Huawei czy OPPO.
Voucher na smartfony i abonament w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:21 - dodaj komentarz
O tym, że smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia, nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego od jutra, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, klienci T-Mobile poszukujący nowoczesnych telefonów i atrakcyjnych planów taryfowych, będą mogli kupić je o 100 zł taniej. Wystarczy, że odbiorą voucher w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em.
Tydzień z karuzelą promocji w UPC Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-03 14:36 - dodaj komentarz
W tym roku nie musisz czekać na Black Friday, by złapać super okazję! Do 7 czerwca zarówno nowi, jak i obecni klienci UPC Polska mogą skorzystać z jeszcze atrakcyjniejszych ofert promocyjnych na usługi komórkowe, z dodatkowymi pakietami danych i kartami SIM oraz z dodatkowych rabatów na urządzenia dostępne w portfolio operatora.
2x więcej internetu na start w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-02 15:26 - dodaj komentarz
Wystartowała nowa promocja w Orange na kartę. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje i aktywuje starter za 5 zł, automatycznie otrzyma dwa razy więcej internetu. Czyli 12 GB zamiast 6 GB, ważne przez 14 dni. Promocja potrwa do końca sierpnia i nie wymaga aktywacji. Sumę i ważność zgromadzonych gigabajtów można sprawdzić poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 411 (koszt 20 gr), wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Mój Orange lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Dzień Dziecka w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-01 14:44 - dodaj komentarz
Najmilsze święto w roku – Dzień Dziecka. Dlaczego najmilsze? Bo niezależnie od tego, czy jesteście rodzicami, tego dnia możecie bez wyrzutów sumienia zadbać także o swoje wewnętrzne dziecko. Jak? Na przykład sprawić sobie prezent. Specjalnie na Dzień Dziecka Orange przygotowało kilka propozycji. W ofercie przygotowanej specjalnie dla większych i mniejszych dzieci znajdziecie hulajnogę elektryczną Fiat F55-2R 5,5″, Sony PlayStation, Samsung Galaxy Watch Active 2,
Play - Wskocz na skuter – w Hop.City pierwsze doładowanie 20 zł za jedyne 1 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-01 14:29 - dodaj komentarz
Moda na pojazdy elektryczne z roku na rok jest coraz bardziej widoczna. Hulajnogi i skutery elektryczne na stałe weszły już do siatki transportu miejskiego, a Polacy chętnie z nich korzystają. Od października 2019 roku, każdy, kto ma abonament w Play, może dopisać przejazdy skuterem Hop.City do swojego rachunku – wystarczy skonfigurować opcję „Zapłać z Play” w aplikacji Hop.City.
Podwójna porcja GB w Orange na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-29 14:24 - dodaj komentarz
Teraz masz 2 x więcej GB po każdym doładowaniu na doladowania.orange.pl. Użytkownicy taryfy Orange Free na kartę otrzymają 2x więcej bonusowych gigabajtów po każdym doładowaniu. Promocja nie wymaga aktywacji. Bonus za doładowanie online sumuje się z bonusem po doładowaniu w ramach promocji „Internet za darmo”. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59.
10 darmowych GB od T-Mobile na Dzień Dziecka
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-29 13:47 - dodaj komentarz
T-Mobile startuje z kolejną trzydniową promocją dla klientów usług na kartę i abonentów MIX. Tym razem z okazji Dnia Dziecka operator udostępnia bezpłatną paczkę 10 GB na 3 dni, którą użytkownicy będą mogli aktywować od 1 do 3 czerwca. Okazji do skorzystania z darmowych prezentów nigdy za wiele. W ostatnim tygodniu maja T-Mobile przygotował dla swoich klientów na kartę i abonentów MIX 1000 bezpłatnych minut, by mogli swobodnie porozmawiać z mamą z okazji jej dorocznego święta.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: