GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung zaprasza na Konferencję Hotel & Tourism Trends

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-11-07 17:31 - czytano: 1410 razy - dodaj komentarz
Samsung zaprasza na Konferencję Hotel & Tourism TrendsW dniach 18 – 19 listopada w Warszawie odbędzie się Konferencja Hotel & Tourism Trends. Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla przedstawicieli branży hotelarskiej do nawiązania nowych kontaktów, zdobycia przydatnej wiedzy oraz do zapoznania się z obowiązującymi trendami. Specjalnie dla nich firma Samsung jako Sponsor Stretegiczny Konferencji przygotuje ekspercki panel dyskusyjny oraz prezentację najnowocześniejszych rozwiązań dla hoteli.
REKLAMA
Konferencja Hotel & Tourism Trends to najważniejsze wydarzenie branży hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. W dniach 18 – 19 listopada w Warszawie będą gościć renomowani, branżowi eksperci, przedstawiciele najlepszych hoteli z kraju i z zagranicy, w tym także firmy oferujące nowoczesne i praktyczne rozwiązania dla tego sektora. Wśród nich nie zabraknie firmy Samsung.

- Konferencja Hotel & Tourism Trends to najważniejsze wydarzenie dla branży hotelarskiej w całym roku. Na spotkaniu takiej rangi nie mogło oczywiście zabraknąć firmy Samsung, która od lat rozwija i ulepsza swoją ofertę dla biznesu. Szczególną uwagę przywiązujemy do potrzeb hoteli – zarówno ich właścicieli jak i klientów. Dlatego też postanowiliśmy zostać Sponsorem Strategicznym tej konferencji – mówi Radosław Miszkiel, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży B2B w Samsung Electronics Polska.

Jako Sponsor Strategiczny firma Samsung przygotuje ekspercki panel dyskusyjny pt. „Nowoczesne technologie i rozwiązania zwiększające atrakcyjność hotelu – w co warto zainwestować, a co jest przejściową modą”. Prelegentem panelu będzie Katarzyna Węglińska, Key Account Manager B2B w Samsung Electronics Polska.

Ponadto Samsung przygotuje specjalną strefę produktową podzieloną na trzy obszary: recepcja, siłownia i pokój hotelowy. W jej ramach firma zaprezentuje portoflio swoich najnowszych rozwiązań i produktów dla branży hotelarskiej. Goście stref Samsung będą mieli możliwość zobaczyć oraz przetestować najnowocześniejsze urządzenia firmy. Wśród nich nie zabraknie rozwiązań telewizji hotelowej, wielkoformatowych monitorów LFD, tabletów dla biznesu, nowoczesnych zegarków Gear S oraz Gear Fit, a także pierwszych na świecie drukarek z systemem Android.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: