GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SumUp rozpoczyna współpracę z Fachowcy.pl i Netia S.A.

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-10-22 16:14 - czytano: 6556 razy - tylko 1 komentarz
SumUp rozpoczyna współpracę z Fachowcy.pl i Netia S.A.Firma SumUp, oferująca usługi z zakresu mobilnej akceptacji kart płatniczych, rozpoczyna współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. i Netia S.A. Fachowcy.pl oferują kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich firm w zakresie pozyskania zleceń z Internetu w modelu abonamentowym. W ramach współpracy, oferta czytników kart płatniczych SumUp zostanie dołączona do pakietów firma.fachowcy.pl.
REKLAMA
Współpraca pomiędzy firmami jest innowacyjnym sposobem na dotarcie do małych i średnich przedsiębiorców i pierwszą tego rodzaju współpracą SumUp w Polsce. W innych krajach, podobne partnerstwa np. Square z Angie’s List w USA zbierają znakomite recenzje z obu stron. Netia dostarcza kompleksowe i przyjazne biznesowi rozwiązania telekomunikacyjne. Dzięki współpracy z SumUp mali i średni przedsiębiorcy korzystający z internetu w swoim lokalu, będę także mieli dostęp do akceptacji kart płatniczych.

SumUp zbudował jedyną na świecie platformę stworzoną przez dostawcę mPOS, która pokrywa cały proces przetwarzania płatności: własny terminal Chip&PIN, mobilną aplikację na smartfony i tablety z systemami iOS i Android, platformą płatniczą zgodną z międzynarodowym standardem EMV oraz system operacyjny wykrywający nadużycia. W Polsce i w Szwajcarii PIN+ jest dostępny od czerwca gdzie przez ostatnie 3 miesiące usługa była oferowana w fazie Beta, od Października SumUp rozpocznie dynamiczną sprzedaż w Polsce oraz zacznie oferować Terminal PIN+ także w innych krajach Europy.

Technologia mPOS jest w Polsce nowością i według różnych szacunków ma się przyczynić nawet do podwojenia liczby akceptantów kart płatniczych w przeciągu 5 lat. Według badań VISA mPOS research results Poland z kwietnia 2014 zainteresowanych przedsiębiorców rozwiązaniem mPOS jest ponad 100,000 a Polska razem z Włochami jest najbardziej atrakcyjnym krajem w Europie dla tego rodzaju rozwiązań. Do dużej części tych małych przedsiębiorców SumUp zamierza trafić we współpracy z Fachowcy.pl.

- Nasza technologia jest jedną z najlepszych na świecie, natomiast samo to nie wystarcza, mPOS musi być łatwy i szybki w obsłudze, bez zbędnych papierowych umów, potrzeby instalacji terminali i skomplikowanego zarządzania kontem. Internetowa i prosta bezpośrednia sprzedaż jest kluczowa dla szybkiego rozwoju ogólnopolskiej sieci mPOSów i do tego są potrzebni partnerzy wyspecjalizowani w tej dziedzinie. Netia S.A. oraz Fachowcy.pl S.A. są silnymi strategicznymi partnerami, jednymi z największych i najlepszych dostawców technologii w Polsce. Dzięki naszej współpracy będziemy mogli trafić do setek tysięcy małych i średnich przedsiębiorców poprzez Klientów,  z którym obecnie już współpracują i mają stałe relacje – tłumaczy Maximilian Stella, Dyrektor Zarządzający SumUp w Polsce.

Produkt SumUp wpasowuje się idealnie w ofertę Fachowcy.pl Ventures S.A. jako produkt komplementarny.

- Akceptowanie płatności, w tym bezgotówkowych jest obecnie kluczowe dla każdego biznesu. Od dłuższego czasu wielu z naszych klientów pyta się nas o proste rozwiązanie do akceptacji kart płatniczych – w szczególności mobilni klienci którzy nie mają stałych punktów sprzedaży. Zdecydowaliśmy się na współpracę z SumUp, ponieważ SumUp jest wiodącą firmą oferującą mPOS na świecie i duży nacisk kładzie na rozwój tego rynku w Polsce. Wierzę, że mPOSy wkrótce staną się standardową formą akceptowania płatności kartami w Polsce wśród małego biznesu, a nasi klienci będą mogli skorzystać jako pierwsi z usług SumUp, na specjalnych warunkach  – komentuje Piotr Surmacki, prezes zarządu Fachowcy.pl Ventures S.A.

- Mobilne terminale płatnicze oferowane przez SumUp to nowoczesne komplementarne produkty, które  idealnie uzupełniają ofertę Netii skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. Rozszerzenie oferty o akceptację kart płatniczych na urządzeniach dostarczanych przez naszego partnera SumUp to spełnienie potrzeb naszych klientów firmowych, którzy mają możliwość skorzystać z dedykowanej promocyjnej oferty przygotowanej wspólnie z naszym partnerem – powiedział Michał Zawadzki, Dyrektor Rozwoju Produktów i Oferty w Netii.
Źródło: SumUp
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
z tego co obserwuje netiia jest najprzyjaźniejszym operatorem dla swoich klientów , jak dla mnie strzałem w 10 jest dropss, oferta dla każdego, bo kto w dzisiejszych czasach chce się wiązać długoterminowymi umowami
2014-10-28 09:47
~cecylia
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: