GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit mniejsza niż moneta 1 euro

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-25 16:51 - czytano: 14419 razy - dodaj komentarz
Pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit mniejsza niż moneta 1 euroSanDisk wprowadza na rynek nową pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit®. Nowy model należy do najbardziej wydajnych urządzeń tego rodzaju na rynku i jest do 10 razy szybszy od konwencjonalnych pamięci USB 2.01. Przy swoich niewielkich rozmiarach, wyróżnia się znaczną pojemnością, wynoszącą nawet 64 GB*. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dodatkowa przestrzeń do zapisu plików, w szczególności dla użytkowników, którzy pracują na wielu urządzeniach - w domu,
REKLAMA
SanDisk Ultra Fit
SanDisk
pracy czy w podróży. Minimalistyczne rozmiary gwarantują komfortową pracę.

 — Pamięć USB 3.0 SanDisk Ultra Fit gwarantuje najwyższą wydajność dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii, którzy oczekują szybkości, trwałości i spokoju przy przenoszeniu ważnych plików, a jednocześnie cenią wygodne i użyteczne rozwiązania — mówi Philippe Willams, Dyrektor Działu Marketingu Produktu firmy SanDisk. — Cieszymy się z  rozwoju naszych produktów wyposażonych w łącze USB 3.0. Pokazują one jak bardzo staramy się o to, by umożliwić naszym klientom szybki dostęp do treści i danych.

Wydajna pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit wykorzystuje zalety szybkiego łącza i umożliwia odczyt danych z prędkością do 130 MB/s1. Dzięki tak dużej prędkości  nowa pamięć doskonale nadaje się do przenoszenia filmów i kolekcji zdjęć: przesyłanie pełnometrażowego filmu (1.2 GB, MPEG-4) zajmuje  mniej niż 40 sekund2.

Pamięć flash SanDisk Cruzer Fit USB 3.0 jest mniejszy niż moneta 1 Euro (odpowiednik 2zł ). Jego wymiary to 19,15 x 16,15 x 8,64 mm – tak niewielkie rozmiary sprawiają, że po umieszczeniu go w porcie USB, pamięć jest praktycznie niewidoczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, port nie jest narażony na uszkodzenia w czasie pracy na laptopie, konsoli czy urządzeniu audio. Zawiera oprogramowanie SanDisk SecureAccess™, przeznaczone do zabezpieczania prywatnych plików hasłem4 i ich szyfrowania za pomocą algorytmu AES z kluczem 128-bitowym, program RecuePro® do odzyskiwania danych. Pozostała część pamięci pozostaje ogólnie dostępna i może być współużytkowana.

Ceny i dostępność

Pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit można nabyć w sieci sprzedaży detalicznej na całym świecie. Na polskim rynku produkt będzie dostępny od 4 sierpnia 2014 w pojemności od 16 do 64 GB i będzie objęty pięcioletnią gwarancją producenta.
Źródło: SanDisk
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: