GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Komórki w samolotach Shenzhen Airlines

Dodał: AK - opublikowano: 2007-09-05 16:42 - czytano: 917 razy - dodaj komentarz
W połowie 2009 roku chińskie linie lotnicze Shenzhen planują umożliwić korzystanie z telefonów komórkowych na pokładach swoich samolotów. Umowa z firmą OnAir przewiduje wyposażenie samolotów Airbus oraz Boeing 737 w urządzenia niezbędne do bezpiecznego prowadzenia rozmów.
REKLAMA
Trzy przykładowe maszyny zostaną zaprezentowane w sierpniu 2008 roku, przy okazji Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Li Kun, prezes Shenzhen Airlines mówi: „Chcemy uchodzić za innowacyjną linię lotniczą, trzymającą się światowych standardów – OnAir Mobile jest usługą, która ma to umożliwić.” Shenzhen Airlines będzie pierwszą chińską linią lotniczą, oferującą rozmowy z telefonów komórkowych na pokładach samolotów. Już teraz jest to jedna z największych firm w regionie, obsługująca ponad 130 połączeń w Chinach i poza ich granicami.

Benoit Deabains z firmy OnAir: „Chiny są znaczącym i rosnącym rynkiem dla linii lotniczych, dlatego dumni jesteśmy z możliwości dostarczenia rozwiązań, które powiększą liczbę pasażerów i zyski Shenzhen Airlines. Jednocześnie jesteśmy wdzięczni z powodu zaufania okazanego naszym systemom gwarantującym bezpieczeństwo.”

Obecnie cyfrowe ramki na zdjęcia sa nie mniej popularne od iPodów – stąd decyzja firmy Toshiba o włączeniu się do rywalizacji na coraz bardziej zatłoczonym rynku. Na targach IFA w Berlinie zaprezentowany został nowy produkt japońskiego producenta.

Siedmiocalowa ramka DPF7XSE w aluminiowej obudowie wyświetla zdjęcia i filmy. Natywna rozdzielczość obrzu to 800x480 pikseli. Dwa 1-watowe głośniczki stereo odtwarzają pliki MP3 i WMA. Urządzenie obsługuje wideo w formatach MPEG-4 i DivX. Ramka wyposażona jest w bezprzewodowego pilota.

256MB wbudowanej pamięci flash, dwa porty USB i czytnik kart pamięci sprawiają, że ramkę cyfrową Toshiby można określić mianem uniwersalnej. W sprzedaży znajdzie się w październiku w cenie 110£.

  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: